Tipy na zajímavé výlety pro letošní rok

Mzlle / Pixabay

Zima v plném proudu se vším všudy. V posledních dnech zasáhla Českou republiku sněhová kalamita a spousta lidí se těší na letošní lyžařské podmínky na horách. Vězte, že budou ideální a jako každý rok bude dovolená na horách jednou z nejoblíbenějších činností mnoha čechů. Areály přes léto otevřely spoustu nových sjezdovek a areálů jen pro potěšení návštěvníků.

Oblíbené budou především Krkonoše a přihlelá města Harrachov a Špindlerúv Mlýn. My máme ovšem zcela jiný plán, co vyrazit do tepla k moři? Není to špatný nápad žé? Zkuste tak aktuální nabídku Egypt Last Minute zájezdů pro letošní zimní sezonu a vězte, že si z široké nabídky zájezdů s all inclusive službami vybere každý. Tak s chutí k moři.

junko / Pixabay

Zima je pryč než řeknete švec a jaro nabízí ideální podmínky pro výlety. Zkusíte vám některé navrhnout. Legoland Německo ocení především vaši nejmenší, ale ani dospělí si nepřijdou v tomto ráji z lega vniveč. Čekají tu na vás desítky atrakcí, desítky možnost jak strávit chvíle se svojí rodinou. Legoland se nacházípoblíž města Günzburg na celkové ploše čítající 43,5 hektaru. Za 36 euro pro dospělého se dostanete do areálu, který čítá 7 hlavním mini scén, přičemž každým rokem přibývají v areálu novinky. Ideálním datem k návštěvě Legolandu Německo je Duben až září/říjen.

FonthipWard / Pixabay

Druhým zajímavým tipem na výlet bude dinopark Polsko. Čeští turisté znají především známý Dinopark Vyškov, ale proč nespojit zajímavý výlet do zahraničí s něčím co potěší vaše děti. Dinopark Polsko se nachází poblíž města Karlów. Vstupné do areálu se pohybuje kolem 50-60 korun českých dle aktuální kurzu. Celkem se zde nachází cca 38 modelů dinosaurů v životní velikosti. Dinopark Polsko je ideálním výletem pro celou rodinu do Polska.

paologhedini / Pixabay

Mohlo by se vám líbit...