Firemní operativní leasing

Obměna firemního vozového parku
jarmoluk / Pixabay

Rozšiřujete svojí firemní flotilu o nová vozidla a aktuální finance v pokladně nedovolují nakoupit více vozů než byste chtěli? Řešením je full service operativní leasing, který je v porovnání s nákupem vozidel mnohem více výhodnější, než blokování finančních prostředků společnosti.

Velkou výhodou je také efektivní správa vozového parku, kterou dnes většina kvalitních společností nabízí. Můžete také sledovat pohyb vozidel díky GPS systému, podrobně studovat reporty a monitorovat vytíženost jednotlivých automobilů jen díky automaticky zasílaným reportům ve vámi zvoleném časovém období.

Veškeré další náklady jako jsou povinná ručení, havarijní pojištění, veškeré servisní úkony nebo silniční daň, jsou již započteny v ceně. Jakmile se vyskytne jakýkoliv problém s vozidlem, nebo třeba i nehoda, všechno za vás vyřeší společnost poskytující operativní leasing.

Sotvaže dojde k nadměrnému opotřebení vozidla, nebo jeho znehodnocení pro legitimní vykonávání činnosti pro kterou je určeno, získáte vůz nový. Automatické nahrazování firemního vozového parku je samozřejmostí a díky tomu že vozidlo patří stále leasingové společnosti, odpadají starosti s prodejem opotřebeného vozu.

Další nespornou výhodou je možnost daňových odpočtů, čtyřiadvacetihodinová asistenční služba nebo optimalizace nákladů firemní flotily. Služba optimalizace a správa vozového parku se firmám vyplácí až při více vozidlech. Jakmile má vaše společnost více než 7 – 10 vozidel, je jejich agenda, monitorování a správa finančně a hlavně i personálně náročná. Musíte pro tuto činnost vyčlenit dalšího zaměstnance, čímž vám rostou náklady. Pokud si ale vyberete full service operativní leasing, veškeré tyto náklady odpadají.

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..