Malešický háj slibuje klidné zázemí pro mladé rodiny

Žít velmi blízko srdci Prahy, a přitom mít klid od ruchu, který tu každý den panuje? Ale jistě, to nemusí být žádný nesplnitelný sen! Klidné chvilky v našem hlavním městě nabízejí Malešice, tedy čtvrť, jejíž historie se píše už po dlouhé generace.

Spoustu zábavy o víkendech, pestré možnosti kulturního vyžití, dětské kroužky a vůbec vhodné zázemí pro rodinný život, taková je Praha 10! Teď už je tedy otázkou jen jedno jediné. Jaká dispozice bytu vám bude vyhovovat? Pozor, nabídka se pomalu tenčí a je tedy nejvyšší čas se rozhodnout.

Výhodou je také spousta zeleně

Zaujal vás byt v Praze Malešicích? Potom jste si jistě prohlédli i nejbližší okolí, v němž byste mohli trávit volné chvilky. Pestrá nabídka zeleně určitě překvapí všechny, kdo si mysleli, že naše hlavní město je jedna velká betonová šeď. Je tomu právě naopak, když se řekne Malešice, i pamětníci si vybaví bohatou historii plnou zajímavostí. Útulný a vzdušný byt čeká na své nové majitele, samozřejmě se nese plně v duchu moderních standardů.

Pokud přemýšlíte o investici do nemovitostí, jistě víte, že jde o běh na dlouhou trať. Na druhou stranu platí, že se vše jednou patřičně zhodnotí a byt může přejít do vlastnictví vašim dětem, které budou mít pohodlné zázemí téměř bez práce. Právě to je totiž vynikající start do života.

Více informací najdete na webu

Zaujala vás desátá z pražských čtvrtí? Více zajímavých zpráv o bydlení v Malešickém háji najdete na stránkách projektu. Na vaši návštěvu se těší Malešický les, ale také blízká sportoviště. Malešický park a jeho dětská hřiště budou pro odpolední relaxaci mladých rodin vskutku ideálním místem. A pokud míříte na druhý konec Prahy, zastávka autobusu je doslova za dveřmi a pak už je doprava na metro velmi snadná.

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *