Nejste spokojeni s řešením své restituce? Šance tu stále ještě je

I když to ještě nedávno vypadalo, že byla za touto kapitolou naší historie napsána ona pomyslná tečka, ve skutečnosti se ukazuje, že to ani zdaleka není pravda. Práva restituentů totiž opět potvrdil ústavní soud a vypořádání vašich křivd tak nestojí nic v cestě.

I když možná přece jen ano – naše složitá legislativa. Není totiž právě jednoduché se v našich zákonech ohledně restituce dobře zorientovat. Vždy proto doporučujeme přizvat si k jakémukoliv právnímu úkonu na slovo vzatého odborníka.

Státní pozemkový úřad ČR (SPÚ ČR) může někdy pozemky špatně ocenit

Na první pohled vše ovšem nevypadá nijak zvlášť složitě, takže se někteří oprávnění restituenti pouštějí do celého procesu jen vlastními silami. Bohužel pak tito „laici“ nejsou schopni odhalit chyby, jichž se zodpovědné instituce často dopouštějí. Nejste spokojeni s vypočtenou cenou u nárokovaných pozemků či nemovitostí? Pak byste měli vědět, že jejich hodnota může být až desetinásobně vyšší – tedy pokud se svěříte do rukou specialistů na restituce.

Zastoupení už od roku 2001

Odborníci z webu Restituce.cz působí na našem trhu už 20 let. Přecenění vašeho nároku nabízejí zdarma a v případě zájmu vám poskytnou i vše potřebné k uplatnění vašeho nároku:

  • právní služby,
  • získání půdy či nemovitosti od státu,/li>
  • výkup nároku ve chvíli, kdy si jednoduše nechcete s další administrativou lámat hlavu.

Pokud si tedy nevíte s čímkoliv rady, bez váhání se na ně obraťte.

Získat můžete i nové finanční náhrady

Navíc se ukazuje, že restituce spravované státem leckdy ani nepoukáží na všechen majetek, na který se vztahuje kompenzace. Ovšem i to jsou specialisté z Restituce.cz schopni podchytit. Do hry tak mohou vstoupit i pozemky, jež nebyly ze strany Státního pozemkového úřadu vůbec řešeny. A každý „nalezenec“ znamená samozřejmě více peněz pro vás. Vyzkoušejte nezávazné oslovení právníků, kteří celé věci rozumí nejlépe. Prodělat na tom rozhodně nemůžete.

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *