Vánoční úklid zvládnete jednoduše

Vánoční úklid zvládnete jednoduše
jarmoluk / Pixabay

Každý rok se přesvědčujete, že to letos bude jiné a vyhnete se stresu a vysílení z velkého vánočního úklidu? Jenže zase nestíháte vše udělat tak, jak by se mělo a dekorace nejspíš nebudou zdobit okna, protože na zaprášená se moc nehodí? Velké předvánoční přípravy můžete zvládnout, jestliže si seženete pomocníky, které vám usnadní všelijaké smejčení, vytírání, mytí, drhnutí a leštění.

Perfektní úklid snadněji a rychleji

Stále si doma držíte starý a osvědčený smeták s hadrem? Vytírat můžete moderně a bez námahy. Zkuste se poohlédnout po kvalitním mopu, který využijete na různých druzích podlah. Pokud si pořídíte i speciální kbelík, postačí šlápnout na pedál a mop se vám sám vyždímá. Ruce si nemusíte vůbec namáčet a za chvíli se bude podlaha lesknout jako nová!

Najděte si správný systém

Vánoční úklid berte s klidem, klidně si při práci zpívejte nebo si pusťte oblíbenou hudbu, aby vám čas lépe utíkal. Nejprve si promyslete, co budete zrovna dnes uklízet a připravte si potřebné leštěnky, stěrky, papíry, hadry, kbelíky a tak dále. V prvé řadě se zbavte prachu, pavučin a dejte se do mytí lustrů a oken. Následně se věnujte čištění sedacího nábytku a kobercům. Až na konec si nechte mytí podlah.

Úklid domácnosti v pohodě

Chcete zvládnout úklid domácnosti v ještě větší pohodě? Objednejte si speciální úklidovou firmu, která vám dodá profesionální hospodyni na uklízení jednorázového i pravidelného úklidu. Generální úklid před svátky zvládne úplně sama a za slušnou cenu. Vy se mezitím můžete věnovat zcela jiným činnostem – rodině, práci. Úklid domácností Praha je prováděn s vysokým standardem a každý klient se dočká profesionálního přístupu. Na vaše přání budete za několik hodin mít navařeno, vyžehleno, umyto, vyleštěno, vyčištěno. V případě potřeby se dají sjednat i nejrůznější řemeslné a zahradnické práce.

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *