Při výběru kvalitní sedací soupravy nemusí styl ustupovat nárokům!

Rozkládací sedací soupravy
Rozkládací sedací soupravy

V obývacím pokoji by se měli cítit příjemně všichni členové rodiny, ale i přátelé či náhodné návštěvy. A právě sedací souprava rozhoduje o tom, zda se z této místnosti stane kýžené útočiště nebo spíše nepohodlný prostor, z něhož brzy každý rád uteče ke svým soukromým aktivitám.

Sázka na jistotu? Rohové sedací soupravy

Nabídka tohoto typu nábytku je dnes velmi bohatá, takže si jistě ideální kousek do svého obýváku vyberete i vy. Mezi aktuální trendy patří bezpochyby rohová sedačka, která v pokoji uspoří potřebné centimetry, nabídne využití pro zaprášené rohy, a navíc bude vypadat efektně.

Šikovně řešené rohové rozkládací sedací soupravy mohou nabídnout pohodlné místo k odpočinku pro návštěvy i plnohodnotný úložný prostor na peřiny, potahy a sezónní věci. A zdaleka nemusí být umístěny pouze v rohu, jak napovídá jejich název. Nápaditým umístěním do středu pokoje můžete například snadno oddělit relaxační zónu od té pracovní nebo vytvořit optický předěl mezi obývacím pokojem a kuchyní.

Nestárnoucí klasika vás potěší

Nechcete-li při zařizování svého interiéru příliš experimentovat, bude pro vás ideální volbou sedací souprava v klasickém provedení skládající se ze třímístné pohovky, dvoumístné pohovky a pohodlného křesla. Jednotlivé komponenty si snadno sestavíte do rohového tvaru, a v případě potřeby zase oddělíte.

Snadno tak přenesete komfort rohové sedačky i do velmi malého bytu, kam by se klasické modely vešly jen s velkými ústupky v oblasti omezení průchozí plochy.

Vsaďte na široký výběr materiálů

Moderní rohové sedačky nejsou omezeny vzhledem. Seženete je v provedení z lesklé kůže i omyvatelného textilního materiálu. Stačí si vybrat barvu a texturu, která se vám zalíbí nejvíce. Chcete porovnat jednotlivé vzhledy jednoduše mezi sebou? Pak navštivte internetový e-shop Lumax-nabytek.cz a vyberte si z široké nabídky nábytku za skvělé ceny a s dopravou zdarma!

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..