Co by nemělo chybět ve výbavě moderního dětského pokoje?

Studentský pokoj
Studentský pokoj

Zpočátku půjde z vaší strany o nepříjemný nezvyk. Studentský pokoj si totiž vaše dítě bude chtít nejspíš zařizovat samo, ale neobejde se přitom bez vaší laskavé finanční pomoci. Můžete tedy udělat jediné: nasměrovat ho do prodejen kvalitního nábytku a navrch přihodit i pár praktických dobře míněných rad a tipů.

Zatímco dětské pokoje ponechávaly rodičům zcela volnou ruku, u těch studentských je tomu přesně naopak. Váš dospívající potomek zde bude trávit mnohem více času než při docházce na základní školu, a neobejde se tedy bez větší porce soukromí a klidu k učení.

Méně místa na hračky, více na oblečení…

Správné studentské pokoje by měly v maximální míře reflektovat zájmy svých obyvatel. Pro šikovně zařízený prostor by neměla být problémem sbírka angličáků či strop polepený plakáty s oblíbenými herci.

Nábytek by měl opustit dříve praktické poličky na hračky a nabídnout raději mnohem více místa k uložení školních pomůcek nebo oblečení. Skvělým tipem je nábytek sektorový, který se vždy maximálně přizpůsobí dostupnému prostoru a problémem pro něj nejsou ani vysoké stropy a půdní pokojíčky.

Šikovné vychytávky pro každý den

Stejnou pozornost je však třeba věnovat také výběru doplňků. Studentský pokoj podobně jako obývací pokoje vyžaduje především dostatek místa k posezení pro kamarády a návštěvy. Absolutně nezbytné jsou tedy pufy nebo sedací vaky, které lze volně přenášet po místnosti.

Hodit se bude i větší postel. Ať se vám to líbí nebo ne, váš potomek postupně dospívá do stadia prvních sexuálních experimentů. Dopřejte mu velkou dávku velkorysosti a nabídněte mu doma příležitost k tomu, co by jinak stejně vykonal někde jinde.

Dopřejte si komfort 3D vizualizace!

Není snadné vyhovět často protichůdným požadavkům na vzhled a pohodlí. Nekupujte zajíce v pytli a navštivte e-shop Nabytek-max.cz, kde vám zdarma připraví 3D vizualizaci vašeho nového studentského pokoje, která zabrání nepříjemným přešlapům a omylům při výběru. Proč se spokojit s průměrem, když můžete své ratolesti dopřát jen to nejlepší?

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..