Moderní povlečení se nese na vlně těchto trendů

Bedroom Interior Design D Rendered  - tungnguyen0905 / Pixabay
tungnguyen0905 / Pixabay

Při zařizován ložnice hraje hlavní roli textil, a to z opravdu mnoha důvodů. Vytváří dojem útulnosti  a přívětivosti. Ovšem nezapomíná ani na současné módní vlny. Zajímá vás, jaké jsou a co mohou přinést zrovna vám?

Bavlna ve třech podobách

Když se řeknou pohodlné lůžkoviny, vybaví se nám pravděpodobně hned bavlna. Ovšem ta nemusí mít jen jednu podobu. Kromě klasiky je tak k dostání i :

  • bavlněný satén,
  • hedvábí,
  • krep.

Liší se pouze způsobem zpracování, od něhož se však odvíjí finální vlastnosti. Například krep se pyšní zvrásněným povrchem a velmi jednoduchou údržbou. Nemusí se totiž žehlit a zároveň je vzdušný a příjemný na dotek, i když citlivým lidem se někdy může zdát trochu hrubší.

Zcela jinak je na tom bavlněný satén. Je z bavlny podrobené maceraci a nabídne skvělé termoregulační vlastnosti – v létě chladí a v zimě naopak hřeje.  A podobně je na tom i pravé hedvábí, jež vám však navíc dodá i skutečný luxus.

Vhod mohou přijít i syntetické materiály

Ale povlečení nemusí být jen z bavlny. Skvěle poslouží i všechno s přívlastkem mikro – tedy například mikroplyš nebo mikroflanel. Jde sice o výrobky ze 100% polyesteru, ovšem díky speciálnímu zpracování nám nabídnou značnou prodyšnost, spojenou s jednoduchou údržbou a elegantním vzhledem.

Oblíbenou stálicí je také 3D povlečení. Jde o trojrozměrné vzory, zpravidla s přírodními nebo geometrickými motivy, jež díky 3D tisku doslova opticky vystupují z látky. Dopřát si je můžete jak v bavlněné, tak i v syntetické verzi.

A kam za širokým výběrem, inspirovaným moderním trendy? Zamiřte do e-shopu Ceskeluzkoviny.cz, kde najdete vše potřebné do ložnice, ale také do koupelny, kuchyně apod. Dopřejte si krásu kvalitního textilu za skvělé ceny! Vybírejte podle požadovaného materiálu nebo třeba rozměrů – rychle tak najdete vše, co právě potřebujete. A jako bonus tu můžete pořídit i  aktuálně žádané obyčejné i nanoroušky se zajímavou slevou.

Bedroom Interior Design D Rendered - tungnguyen0905 / Pixabay

Moderní povlečení se nese na vlně těchto trendů

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *