Proč nebýt doma za strašáka?

Shoes Sneakers Sweat Pants Railroad  - Free-Photos / Pixabay
Free-Photos / Pixabay

Doma chceme mít především pohodlí a cítit se dobře. Nemusí to ale nutně znamenat, že musíme chodit ve vytahaných teplácích a sepraném tričku. I pohodlné oblečení může dobře vypadat.

Základem je pohodlnost

Pohodlí očekáváme od sedačky, křesla i od oblečení. Nikdo nechce doma sedět v něčem, co škrábe a kouše a celkově nám nesedí. To stačí občas v práci, kde je potřeba dodržet stanovený dress code, i když není zrovna pohodlný. Po příchodu domů tak chceme nosit to, v čem se cítíme příjemně a nikde nás netlačí ani neškrtí. To ale nemusí být tričko plné drobných děr, které je nám líto vyhodit, a vytahané kraťasy dávno vyšlé z módy. Především muži často vezmou první věc, která jim přijde pod ruku a z jejich pohledu ještě není na vyhození a neřeší, že s nimi v domácnosti je třeba i partnerka. Pohodlné domácí oblečení zkrátka nemusí být to nejhorší, co doma najdete.

Ve volném tričku

V domácím oblečení vedou unisex a volné střihy, protože nabízí pohodlí i pro ženy. Ty rády odloží šaty a kostýmky a nechají si jen kraťasy a tričko, ve kterém se cítí dobře. Nikdo samozřejmě nemůže někomu dalšímu přikazovat, v čem a jak má doma chodit oblékaný. Když se dlouho těšíte na den volna, venku prší a vás láká kniha nebo film, na který se chcete už dlouho podívat, nechcete spořádaně sedět u stolu ve fraku a bát se pohnout. Příjemné tepláky ale mohou být hezké na pohled a v kombinaci s jednoduchým tričkem vám poskytnout pohodlí i volnost pohybu, a navíc jsou vhodné i do chladnějších dní. Pokud máte v bytě či domě teplo, jsou skvělou volbou pohodlné šortky, které dobře vypadají a nemusíte se stydět v nich jít otevřít neohlášené návštěvě.

Nemá smysl mít plný šatník obnošených kousků, které už mají nejlepší léta za sebou. Najděte si čas a proberte to, co máte odložené v přihrádce na doma a nechte si jen to, co stále dobře vypadá a není poničené.

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *