Sex dokáže být hravý – a chytrý, díky šikovné aplikaci a nažhaveným pomůckám

Couple Love Romantic People  - chermitove / Pixabay
chermitove / Pixabay

Pokud chcete do své ložnice vnést trochu netradiční rozkoše nebo jednoduše vyzkoušet něco nového a neotřelého, určitě byste měli zamířit do vod digitálního sexu. Nejsou divoké ani bolestivé, pokud vy sami nebudete chtít, ale zato nabízejí spoustu možností pro zábavu a potěšení.

Chytré vibrátory a další pomůcky jsou určeny (jak už název napovídá) k dráždění, ovládané prostřednictvím chytré aplikace na mobilním telefonu. Od těch běžných se liší na první pohled jen málo, přesto dokáží tyto erotické pomůcky vnést do vaší ložnice malou sexuální revoluci.

Znáte aplikaci Satisfyer connect?

Erotické pomocníky Satisfyer máme spojeny zejména s funkčním designem a dokonalou rozkoší. Díky mnoha programům vibrací a skvělému přizpůsobení dámské či pánské anatomii, si je rychle oblíbili lidé napříč celým sexuálním spektrem.

A nyní si je nově můžete připojit na svůj telefon! Stačí si stáhnout bezplatnou aplikaci Satisfyer connect a ovládat hračku jednoduše prostřednictvím svého telefonu, tabletu nebo třeba chytrých hodinek.

Těšte se na pořádnou porci hravé rozkoše

Jde o horkou novinku! Zatím Satisyfyer  dovoluje připojení pouze dvou produktů: stimulátorů klitorisu Curvy a partnerskému vibrátoru Double Joy, ovšem do budoucna si můžete dopřát mnohé další erotické smart hračky. Konkrétně jich má být více než 200.

Aplikaci samotnou ve 30 jazycích stáhnete přes App Store a Google Play. A co všechno umí? Jednoduše si vytvoříte svoje vlastní stimulační programy. Můžete se uspokojit vibracemi v rytmu vaší oblíbené hudby (třeba těmi snímanými  v okolí – například na koncertu) nebo propojit svou hračku s účtem partnera a nechat tak ovládání na něm. Nechybí ani erotický chat a mnoho dalších funkcí.

A kde erotické hračky pro  Satisfyer connect pořídit? Vyzkoušejte například sexshop51.cz s širokým výběrem, rychlým doručením a přívětivými cenami.

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *