I odolné protipožární dveře dokáží zaujmout svým originálním designem

Capri23auto / Pixabay

Ještě před nedávnou dobou se požární ocelové dveře obvykle prozradily tím nejjednodušším způsobem – uniformním a nepříliš přívětivým vzhledem. Dnes už však požadavky v oblasti esteticky nemusí ustupovat bezpečnostním normám ani v nejmenším.

Důkazem mohou být třeba kvalitní protipožární dveře od společnosti BB-Kovo s.r.o. Spojení výjimečně funkční estetiky a nejnovějších poznatků z oblasti protipožární bezpečnosti přináší ideální výrobky pro průmyslovou i občanskou výstavbu.

Spojení funkčnosti a estetiky

Výroba požárních dveří v BB-Kovo nikdy nepřistupuje na kompromisy, místo nich hledá za všech okolností to nejpřijatelnější řešení. Stejnou kvalitu si tak můžete dopřát u všech typů nabízených výrobků. K mání jsou například:

  • protipožární ocelové dveře do standardních lisovaných ocelových zárubní,
  • nepožární velkorozměrové dveře,
  • protipožární dveře určené do systémových zárubní,
  • speciální dveře vyhovující rozličným individuálním požadavkům.

Na první pohled nepoznáte, jaký výrobek máte před sebou. Práce mistrů v oblasti interiérového designu je zde vidět na každém kroku. Proč ničit originální vizáž vašeho firemního či soukromého prostoru něčím tak nevzhledným jako jsou obyčejné průmyslové dveře? U BB-Kovo s.r.o. si proto můžete zvolit vhodný typ dveří v celokovovém nebo proskleném provedení, a to včetně speciálních uzávěrů.

Široká nabídka možností

Zdejší výroba protipožárních dveří navíc dokáže respektovat i velmi náročné požadavky na vzduchovou neprostupnost nebo neprůzvučnost dveří. Výrobky samozřejmě splňují všechny nezbytné certifikáty bezpečnosti i další požadavky stran zabezpečení a požadované odolnosti.

A z jakých barevných provedení je možno vybírat? V první řadě je možné požární dveře  upravit práškovou barvou pečlivě zafixovanou vypálením z velkorysého vzorníku odstínů. V případě náročnějších pohledových kriterií je možné jednokřídlé i dvoukřídlé dveře rovněž obložit leštěnou mosazí či nerezí. A samozřejmostí je také nabídka vyhovujících zárubní nebo montáž dveří přímo v terénu. Více se dozvíte na stránkách www.bbkovo.cz.

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..