Proč si pořídit koženou sedačku

Sofa Living Room Interior Design  - we-o_rd35qlqp7yqyp0thf / Pixabay
Proč si pořídit koženou sedačku

Máte dojem, že se kůže hodí jen do luxusních interiérů? Pak rozhodně nemáte pravdu. Měl by si ji zamilovat každý, kdo dává přednost pohodlí, komfortu a především udržitelnosti svého bydlení.

Kůže je totiž 100 % přírodním materiálem (pozor – nezaměňujte ji s ekokůží, to je čistá syntetika) a jako taková poskytuje skutečné pohodlí. Stále totiž přirozeně dýchá a díky tomu je perfektně prodyšná. V létě se na ní nezpotíte a zimě se zase rychle ohřeje na teplotu vašeho těla.

Stačí trocha péče a váš kožený nábytek vydrží opravdu dlouho

Vyšší cena kožených sedaček nás mnohdy v obchodech spíše odrazuje, ve skutečnosti je to však s ní zcela naopak. Oproti koupi textilní sedačky ve srovnatelné kvalitě sice budete muset do své peněženky sáhnout o něco hlouběji, tato investice se vám však bohatě vyplatí. Kůže je totiž materiál, který se snadno čistí a vydrží i opravdu velkou zátěž.

A potřebuje k tomu jen jediné – pravidelnou impregnaci. Neznamená to však, že byste museli touto činností trávit dlouhé hodiny každý měsíc. Naopak. U moderních kvalitních impregnačních přípravků postačí jejich použití jedenkrát ročně. Víc není třeba.

Zbavte se prachu v obývacím pokoji

Navíc na sebe kožené sedací soupravy po této úpravě nechytají prach ani další nečistoty, jsou tedy skvělými pomocníky i pro astmatiky a alergiky. Už nikdy nebudete usedat do oblaku zvířených nečistot.

Navíc si lze tuto součást obývacího pokoje pořídit v lesklém i matném provedení, takže se snadno přizpůsobí jakémukoliv stylu interiéru. Skvěle kousky seženete pro moderní industrial i starý dobrý vintage, dýchající romantikou šlechtických sídel.

S výběrem té správné pohovky vám pak pomůže zavedená prodejna nábytku Praha Čestlice, kde si můžete vše vyzkoušet na vlastní kůži. Více se dozvíte na stránkách  https://inelis.cz/. Nekupujte zajíce v pytli a přesvědčte se o výhodách kůže doslova na vlastní kůži.

Furniture Couch Blinds Curtains - Femke_Pax / Pixabay

Proč si pořídit koženou sedačku

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *