Ubytování na Pálavě si můžete užít se vším všudy

Nature Mountain South Moravia  - ivabalk / Pixabay
ivabalk / Pixabay

Najít dnes hotel v jakémkoliv koutu republiky není problém. Ovšem hledáte-li ubytování s osobním přístupem, kde budou brát své klienty spíše jako členy rodiny než jako položky s čísly pokojů, pak už musíte hledání ubytovacích kapacit věnovat trochu více péče.

A pokud hledáte přívětivé místo k pobytu na vyhlášené Pálavě, pak je naším tipem jednoznačně penzion Pavlov jménem Florián. Spřízněné duše a milovníky nádherné okolní krajiny i dobrého vína tu ubytovávají už více než 20 let, sázíte tedy na služby s tradicí.

Na dohled od půvabného hradu Děvičky

A co je ještě lepší, přívětivá budova penzionu stojí doslova coby kamenem dohodil od hradu Děvičky, k němuž dojdete za pár minut volnou chůzí. K historickým krásám to tak nebudete mít daleko a ani ty přírodní vás neminou. A co si na Pálavě ještě vychutnat? Určitě lahodná vína.

Vinný sklípek s posezením i cimbálovou muziku

Ale co by to bylo za návštěvu Pálavy, kdybyste nenavštívili alespoň jeden vinný sklípek. I ten má pro vás pension Florián připravený. A to buď pro posezení jen tak, nebo s možností řízené degustace s profesionálním výkladem. K dispozici vám budou ta nejlepší vína z širokého i dalekého okolí. Stačí vsadit na kvalitu  a nechat se vést odborníky.

A jako bonus se tu o sobotních večerech rozeznívá i cimbálová muzika. Ale pozor, tyto akce bývají dopředu vyprodané, protože ve vinném sklípku je jen omezený počet míst. Nezapomeňte si je proto rezervovat včas, stejně jako levné ubytování Pavlov na stránkách Pensionflorian.cz.

Těšit se můžete na skvělou penzionovou restauraci i útulně zařízené pokoje s postelemi vybavenými zdravotními matracemi, sprchovým koutem, ručníky, šampony, sprchovými gely a další kosmetikou. K dispozici budete mít přímo na pokoji také lednici, televizi, Wi-Fi připojení nebo vysoušeč vlasů. Vaší spokojenosti tak nebude chybět vůbec nic. Za to vám ručíme.

Czech Vinyard Morava Palava - malcwest / Pixabay

Ubytování na Pálavě si můžete užít se vším všudy

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *