Vánoční světelné dekorace a cukroví: Trendy pro rok 2019

geralt / Pixabay

Těšíte se na sníh, večery při svíčkách a kouzelnou atmosféru Vánoc? Pokud ano, začněte se na ni připravovat. Samozřejmě je vhodné přemýšlet o dárcích pro vaše blízké, ale nyní máme na mysli zejména dekorace. Pojďme se společně podívat na to, co bude populární v letošním roce.

V letošním roce budou podle odborníků v kurzu modré Vánoce, a to ve všech možných odstínech od akvamarínové přes nebeskou modř až po půlnoční modrou. Barevnými trendy se ovšem řídí málokdo. Každoročně se mění a většina lidí prostě nechce každý rok nakupovat nové ozdoby na stromeček a další dekorace. My pro vás ovšem máme pár univerzálních rad, které sice odpovídají letošním trendům, ovšem ani za rok nebudou ještě úplně out.

Venkovní vánoční osvětlení imitující sníh

Možná je to tím, že sněhu si v posledních letech užíváme daleko méně než kdy dříve. Každopádně jsou velmi v kurzu osvětlení napodobující sníh. Velký zájem je o vánoční osvětlení rampouchy nebo světýlka vypadající jako padající sníh. Z módy snad nikdy nevyjdou ani klasické světelné deště. Světýlka lítající po fasádě nebo zdobící střechu vypadají parádně vždycky, ať už si zvolíte jakékoliv provedení.

Teple bílá na stromečku vede

Bez stromečku a vánočního LED osvětlení na něm by snad ani nebyly Vánoce. V tom se trendy vůbec nemění. Nicméně zatímco v dřívějších dobách se používalo výhradně žluté světlo, dnes je zájem o teple bílé žárovičky. Málokdo chce studenou bílou, působí prostě příliš studeně a smutně. Nemá takovou schopnost navodit pohodovou domácí atmosféru.

Cukroví jako zdravé mlsání

Dobré jídlo k Vánocům nepochybně patří. Abyste ale neměli takové výčitky svědomí, můžete si letos najít zdravější recepty na vánoční cukroví. Napéct rohlíčky z celozrnné mouky, vyrobit si nepečené raw kuličky z oříšků a ovoce, udělat placičky z ovesných vloček. Podobných receptů je na internetu spousta. Když moderní hospodyňka v roce 2019 nepeče nic zdravého, jako by ani nebyla.

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *