Poškodil vás někdo na zdraví? Nenechte to jen tak

Alexas_Fotos / Pixabay

Zdraví máme jenom jedno a rozhodně to nejsou planá slova. Ale co dělat v případě, že o něj (byť na čas) přijdete, aniž by to byla vaše vina? Nedejte se a seznamte se se všemi možnostmi odškodnění. Mnozí z nás totiž o svém nároku ani nevědí, natož aby se ho po právu domáhali.

Patříte mezi ně také? Pak byste měli vědět, že společnost 1.zdravotni.cz působí na našem trhu už od roku 2013 a na podobné případy se specializuje. Pomůže vám vymoci vaše odškodnění – dopravní nehody, pracovní úraz, poškození pacienta – nic z toho není problém. Ale pod svá křídla si vezme i úrazy při sportu nebo případy, kdy jsou poškozenými školní děti (stačí neodborně vedená hodina tělocviku).

Újma na zdraví – aneb pojem, který se dá vyložit velmi široce

Co všechno sem započítat? Třeba i vyvrtnutí kotníku na kluzké podlaze nebo velké odškodnění po dopravní nehodě Praha. Záběr je velmi široký. Stačí se jen nebát bránit svá práva a domáhat se nároků soudní cestou. A právě s tím vám mohou pomoci odborníci z této specializované společnosti.

Předem nic neplatíte a v případě neúspěchu také ne

K vedení soudních sporů bohužel neodmyslitelně patří nejrůznější soudní poplatky. Měla by je vždy hradit strana, která prohrála. Ovšem ne vždy tomu tak bývá. Pro žalující stranu to navíc bývá značně nevýhodné. A právě proto po vás 1ZDRAVOTNI nic takového chtít nebude. Odměna se vypočítá až z odškodnění, jež vysoudíte, a to do maximální výše 20 % (vše je předmětem smlouvy). První konzultace je zdarma a je jen na vás, zda na dané podmínky přistoupíte.

Dopravní nehoda? Nárok máte i na odškodnění psychické

Podívejme se i na další často využívané aspekty této služby. Pokud do vyhledávače zadáte slovní spojení “odškodnění dopravní nehoda – Praha“, předestře se před vámi celá paleta možností. Ale kolik z nich si dokáže poradit i s odškodněním psychických následků, vymůže opravdu maximální výši vašich nároků nebo poskytne své služby bez nutné platby předem?

Jakmile narazíte na skutečné odborníky, budete překvapeni, na co všechno máte nárok:

  • odškodnění vytrpěné bolesti,
  • náhrada věcné škody,
  • náhrada účelně vynaložených nákladů spojených s léčbou,
  • kompenzace ušlého příjmu,
  • případně i odškodnění trvalých následků a ztížení společenského uplatnění.

Nemusíte se cítit špatně jen proto, že požadujete něco, na co máte po právu nárok. Bojujte za svoje zdraví a nechte se přitom podpořit skutečnými profesionály v oboru!

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *