Kvalita CZECH MADE i při výběru interiérových dveří

Interiérové dveře
Interiérové dveře

Nabídka od českých výrobců interiérových dveří nemusí být nudná. Právě naopak! Díky kombinaci tuzemským materiálů, znalosti preferencí českých zákazníků a zahraničního know-how dokáží ti nejlepší z nejlepších nabídnout opravdu profesionální modely. A nemusí zdaleka jít jen o dveře klasické. Jestliže při svých nákupech kladete důraz především na kvalitní české výrobky, pak si naše tipy určitě zamilujete.

Dva typy pro milovníky zlatých českých ručiček

Kvalitní interiérové dveře nám budou dělat průvodce po celý zbytek života. Stačí vsadit na poctivé materiály nebo kování, odolávající každodenní zátěži. Z výrobců v Česku lze podle našich zkušeností z tohoto úhlu pohledu doporučit především dva.

Jen krůček ke dvacetileté historii, ale pořád rodinná

Přesně taková je firma CAG založená v roce 1993. Své jádro výroby zaměřuje právě na interiérové dveře a dává si záležet na rozmanitosti a nevšednosti své nabídky. Jednotlivé modelové řady čerpají inspiraci především z evropské kultury a často se shlížejí v jednoduchosti provedení, kladoucí maximální důraz na krásu použitých materiálů.

Jsou určeny pro zákazníky, kteří život okolo sebe rádi ovlivňují do těch nejmenších detailů. Solitéry CAG dovolují zákazníkovi zvolení dekoru, způsobou provedení i výběru četných doplňků, od kování na dveře až po skleněné výplně.

Šumavská perla klade důraz na ekologii

Společnost SOLODOOR klade důraz především na ekologický aspekt svého podnikání, což v nedávné době ocenilo i Ministerstvo životního prostředí prostřednictvím udělení tzv. ekoznačky. Své dveře vyrábí z vysoce odolného laminátu s šikovnou povrchovou úpravou, kterou prakticky nerozeznáte d opravdového dřeva. Zajímavě potištěné fólie i dýhované povrchy vnesou do vašeho domova pocit přírodní autentičnosti nebo pocit dokonalé čistoty a harmonie, jaký dovedou navodit pouze sněhobílé dveře.

Použitý materiál pak dává zelenou nejrůznějším atypickým řešením. Velmi oblíbená je třeba oblá hrana zárubně, vynikající maximální elegancí a praktičností.

Proč se omezovat zažitými konvencemi? Posuvné dveře jsou praktičtější!

Věděli jste, že otočné dveře potřebují ke svému bezproblémovému provozu až 2m2? To může být ve stísněných prostorách bytů často problém. Dveře SOLODOOR jsou proto k dostání i v posuvných variantách, určených pro stavební pouzdra.

Výběr kvalitních dveří je však jen jednou stranou mince, tou druhou je perfektní provedení samotné pouzdra. SOLODOOR proto stejně jako mnoho dalších výrobců spolupracuje s dodavatelem špičkových stavebních pouzder ECLISSE.

Stavební pouzdro se hodí do jakéhokoliv interiéru. Poradí si s novostavbou i rekonstrukcí a zajistí dostatečné zázemí i pro posuvné dveře se dvěma křídly, oddělující třeba prostor jídelny či pracovny.

Spolupráce mezi oběma firmami je tak úzká, že do nabízených pouzder lze zasadit téměř všechny modely dveří  SOLODOOR. Ve vašem výběru se tedy nemusíte omezovat. Výplně dveří mohou být skutečně rozmanité a to bez ohledu na to, zda se nakonec rozhodnete pro jejich klasickou nebo posuvnou variantu.

Problém zárubní vyřešen

Už není nutné stavět zárubně do středobodu designérského zájmu. Moderní dveře je takřka nepotřebují. U jejich pohledové strany lze jejich hrany s obložením stavebního otvoru slícovat či zárubeň navrhnout tak, aby vůbec nevystupovala nad povrch stěny. U posuvných dveří jsou pak zárubně skryté zcela. Instalují se totiž do sádrokartonové příčky nebo přímo do stěny. A variantou pro odvážně jsou pak dveře zcela bez zárubní. Ty jsou však na našem trhu zatím spíše výjimkou.

Inspirujte se širokou nabídkou možností a množstvím rozmanitých modelů dveří od špičkových značek v e-shopu Mand.cz. Tady si zcela jistě vyberete ty své bez kompromisů a za dobrou cenu. Budete překvapeni, co všechno je možné!

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *