Provázkové záclony dodají vašemu interiéru neotřelý šmrnc

Window Door Handle High Ha Noi  - nguyenquangdiem / Pixabay
nguyenquangdiem / Pixabay

Pátráte po perfektním doplňku svého moderního interiéru? Nespokojte se jen s tradičně nabízenými doplňky a zapátrejte po něčem lepším. Vaše přání a představy mohou splnit například aktuálně oblíbené provázkové záclony.

O co vlastně jde? Jednoduše řečeno nemáte jeden kus textilie, ale množství malých proužků visících k zemi. Aby však vše vypadalo dokonale, musí být tyto proužky co nejdrobnější. Vsaďte proto na provedení de luxe, které zdálky i zblízka oslní sametovou hebkostí a leskem.

Máme pro vás 5 důvodů, proč si provázkové záclony pořídit

Chcete si je poslechnout? Zdaleka nejde jen o ozdobu vašeho interiéru, dokáží vám nabídnout  i celou řadu praktických vlastností.

Atraktivní vzhled do každé místnosti

Jedinečnost tohoto typu dekorace oken rozhodně nelze popřít. Moderní provázkové záclony nepůsobí humpolácky jako dřív, ani nenabídnou jednolitou nudu. I v tom nejobyčejnějším provedení vypadají ze všech úhlů dokonale, a pokud si dopřejete i jejich barevnou variantu, určitě neuděláte chybu.

Hmyz nebude mít šanci

Nechcete hyzdit svá okna sítěmi, ale zároveň nemáte rádi letní okřídlené návštěvníky? Záclony z provázků vás před dotěrnými mouchami spolehlivě ochrání. Zadrží i mušky, komáry a prakticky veškerý drobný hmyz, který by se rád vydal na toulky po vašich pokojích. A v případě potřeby je jednoduše rozhrnete. Snadno se tak dostanete ke svým květinám na parapetu, vykloníte se z okna na pozdrav přátelům apod. To vám obyčejné síťky zcela jistě neumožní.

Nabízí vám vzdušnost

Klasické naškrobené záclony působí pohledově mnohdy spíše jako překážka. A to zvláště ve chvíli, jsou-li jejich vzory barevnější, než bývá zvykem. U záclon z proužků však něco podobného nehrozí. K oknu se dostanete kdykoli a pokud jim to dovolíte, potěší vás i jemným povláváním ve večerním vánku.

Poslouží vám i při vstupu do místnosti

Ale provázkové záclony nejsou omezeny pouze okny. Jednoduše je použijte jako oddělující prvek jednotlivých místností. Vždyť klasické dveře mnohdy nejsou v domácnostech vůbec třeba, jen zbytečně zhoršují prostupnost a vzdušnost celého bytu. Pokud vám tedy nejde výhradně o dobrou zvukovou izolaci, bez obav je pro tento účel použijte

Potěší vás i dlouhou životností

Budete překvapeni, kolik toho záclony, vytvořené z moderních umělých tkanin, vydrží. Rozhodně je nerozhází žádné zachycení o nábytek nebo další vybavení interiéru v případě, že k vám domů pronikne nečekaně prudký závan větru. Odolají běžné manipulaci i zkoumavým dětským ručkám (samozřejmě jen do určitě míry). Musíte však vsadit na skutečnou kvalitu.

A kde je pořídit? Doporučujeme specialisty v e-shopu Vesardi.cz. Provázkové záclony tu seženete v mnoha barevných provedeních i velikostech. Snadno si tak vyberete ty, které na vaše okna či dveře sednou doslova jako ulité.

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..