Provázkové záclony dodají vašemu interiéru neotřelý šmrnc

Window Door Handle High Ha Noi  - nguyenquangdiem / Pixabay
nguyenquangdiem / Pixabay

Pátráte po perfektním doplňku svého moderního interiéru? Nespokojte se jen s tradičně nabízenými doplňky a zapátrejte po něčem lepším. Vaše přání a představy mohou splnit například aktuálně oblíbené provázkové záclony.

O co vlastně jde? Jednoduše řečeno nemáte jeden kus textilie, ale množství malých proužků visících k zemi. Aby však vše vypadalo dokonale, musí být tyto proužky co nejdrobnější. Vsaďte proto na provedení de luxe, které zdálky i zblízka oslní sametovou hebkostí a leskem.

Máme pro vás 5 důvodů, proč si provázkové záclony pořídit

Chcete si je poslechnout? Zdaleka nejde jen o ozdobu vašeho interiéru, dokáží vám nabídnout  i celou řadu praktických vlastností.

Atraktivní vzhled do každé místnosti

Jedinečnost tohoto typu dekorace oken rozhodně nelze popřít. Moderní provázkové záclony nepůsobí humpolácky jako dřív, ani nenabídnou jednolitou nudu. I v tom nejobyčejnějším provedení vypadají ze všech úhlů dokonale, a pokud si dopřejete i jejich barevnou variantu, určitě neuděláte chybu.

Hmyz nebude mít šanci

Nechcete hyzdit svá okna sítěmi, ale zároveň nemáte rádi letní okřídlené návštěvníky? Záclony z provázků vás před dotěrnými mouchami spolehlivě ochrání. Zadrží i mušky, komáry a prakticky veškerý drobný hmyz, který by se rád vydal na toulky po vašich pokojích. A v případě potřeby je jednoduše rozhrnete. Snadno se tak dostanete ke svým květinám na parapetu, vykloníte se z okna na pozdrav přátelům apod. To vám obyčejné síťky zcela jistě neumožní.

Nabízí vám vzdušnost

Klasické naškrobené záclony působí pohledově mnohdy spíše jako překážka. A to zvláště ve chvíli, jsou-li jejich vzory barevnější, než bývá zvykem. U záclon z proužků však něco podobného nehrozí. K oknu se dostanete kdykoli a pokud jim to dovolíte, potěší vás i jemným povláváním ve večerním vánku.

Poslouží vám i při vstupu do místnosti

Ale provázkové záclony nejsou omezeny pouze okny. Jednoduše je použijte jako oddělující prvek jednotlivých místností. Vždyť klasické dveře mnohdy nejsou v domácnostech vůbec třeba, jen zbytečně zhoršují prostupnost a vzdušnost celého bytu. Pokud vám tedy nejde výhradně o dobrou zvukovou izolaci, bez obav je pro tento účel použijte

Potěší vás i dlouhou životností

Budete překvapeni, kolik toho záclony, vytvořené z moderních umělých tkanin, vydrží. Rozhodně je nerozhází žádné zachycení o nábytek nebo další vybavení interiéru v případě, že k vám domů pronikne nečekaně prudký závan větru. Odolají běžné manipulaci i zkoumavým dětským ručkám (samozřejmě jen do určitě míry). Musíte však vsadit na skutečnou kvalitu.

A kde je pořídit? Doporučujeme specialisty v e-shopu Vesardi.cz. Provázkové záclony tu seženete v mnoha barevných provedeních i velikostech. Snadno si tak vyberete ty, které na vaše okna či dveře sednou doslova jako ulité.

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *