RC kvadrokoptéry neomrzí ani zkušené piloty

RC kvadrokoptéry
Hans / Pixabay

Překvapení není nikdy dost. Hodláte svým dárkem zabavit kluka nebo velkého chlapa? Můžete vybírat z RC modelů, protože ty se hodí pro každý věk. V nabídce najdete zajímavé RC lodě, motorky, automobily, tanky, lodě a mnohé jiné. Současným hitem jdou RC kvadrokoptéry, které umí například zmapovat těžce dostupná místa.

Rychlost a stabilita

RC vrtulník jako speciální čtyř-rotorový typ se nazývá kvadrokoptéra. Můžete se setkat také s názvy jako dron, multirotor nebo quadcopter. RC kvadrokoptéry nemusí však mít jenom čtyři samostatné rotory, jejich počet se může různit – například, tři, šest či osm. Ovládání zvládne i úplný začátečník, protože mají samostatně ovládané rotory a jakmile se dostanou do vzduchu, jdou velice stabilní a jednoduše ovladatelné. Jejich schopnosti ocení i zkušení piloti, protože tyto RC modely jsou velmi obratné a rychlé.

Co dovedou malé kvadrokoptéry?

I malé RC modely vám dodají spoustu zábavy! Na velikosti skutečně nezáleží. Pokud vezmete například malou kvadrokoptéru Nano QX, zjistíte, že obsahuje nejnovější technologii SAFE. Díky této technologické vychytávce se nemusí bát ovládání ani úplný začátečník. Kvadrokoptéra umí být přivedena do stabilní polohy při visení. Pocit bezpečí a jistota během létání se tímto zvyšuje. Do většího náklonu se nedostanete, než jak povoluje systém SAFE. Dáte-li řídící páky do neutrálu, dosáhnete srovnání do vodorovné polohy. RC model má akrobatické schopnosti, stabilizaci letu provádí systém AS3X. A co víc? Můžete se vžít do pozice pilota díky FPV. Do náhlavní soupravy bude přenášeno video z kamery na modelu, bude vám připadat, že sedíte uvnitř.

Chcete si vybrat? Například můžete zkusit RC kvadrokoptéry na RC Káně, kde mají dostupných hned několik modelů. V případě nejasností není problém si nechat poradit. Ke všem RC modelům se zde nabízí i potřebné náhradní díly. V případě zájmu se můžete obrátit na služby odborného servisu.

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *