Silniční váhy a jak se v nich vyznat

Oversize Load Oversized Load  - royharryman / Pixabay
royharryman / Pixabay

Také máte dojem, že by vám vaše podnikání značně ulehčilo jednoduché převážení aut přímo na silnici nebo vagónů na kolejích? Průmyslové váhy se o vše potřebné postarají. A to bez vysokých nákladů na váš čas i odbornou obsluhu.

Dnes je totiž moderní zcela automatická průmyslová váha, jež se většinou obejde bez vaší přítomnosti. Sama ukáže, jaké zatížení vaše automobily či vagóny mají, a to i bez nutného vystoupení z vozu. Vše se tak odehrává maximálně rychle.

Na co si dát při výběru vah pozor

Myslete na to, že automatické průmyslové váhy musí dbát hned na dva různé aspekty. Ve hře je totiž jak jejich mechanická, tak i elektronická složka. Vždy tedy chtějte pouze takové, které používají po všech stránkách kvalitní komponenty a nabízí dostatečně dlouhou výdrž, jdoucí ruku v ruce s odpovídající zárukou. Klasické dva roky v tomto případě neobstojí, u průmyslových pomocníků je zcela běžných pět let a více. I podle toho poznáte, s jak solidní firmou máte co dočinění.

Specialista, který se na trhu pohybuje více než 20 let

Naším tipem je společnost Tenzona, jejíž portfolio se za více než 20 let působení na našem trhu značně rozšířilo. Stále tu však najdete spolehlivé silniční, kolejové, ale třeba i tenzometrické váhy, určené pro všechny druhy provozů. Pokud si nebudete vědět rady, specialisté vám s výběrem ochotně poradí.

Na výrobky dostanete (podle druhu) záruku 6-10 let a potěší vás i přívětivá cena, což produkty od Tenzony dozajista řadí mezi absolutní špičku mezi vážními systémy.

Vyberte si tu správnou silniční průmyslovou váhu

Stačí se podívat například na šíři portfolia produktů u silničních vah. K mání jsou hned tři typy:

  • ocelová silniční váha TOSTA,
  • nadúrovňová mostová váha TENA
  • a železobetonová prefabrikovaná mostová váha TREFA

Jsou opatřeny šikovnými snímači, které se zcela bez vaší pomoci přizpůsobí změnám okolního prostředí a postarají se tak o přesné vážení za všech okolností. Více se dozvíte na stránkách Tenzona.cz.

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *