Věda je zábava, není otřepanou frází. Pojďte se přesvědčit!

Solární hračky
skeeze / Pixabay

Mnoho utrápených a znuděných studentů se marně snaží přijít na pointu věty “Věda je zábava” zatímco sedí na hodině fyziky, přírodopisu nebo chemie. Každý to snad zažil. Vědou naprosto uchvácena třídní učitelka vykládá něco o slunci a využití solární energie zatímco vy koukáte na hodiny a přemýšlíte, jestli náhodou nejdou pozpátku. A ke svému zděšení, že jste strávili celých pětačtyřicet minut přemýšlením o nesmrtelnosti brouka navíc zjistíte, že jste dostali i domácí úkol! Jenže o čem to ta učitelka dneska tak zapáleně vykládala?

To by nebyl Geekworld, kdyby nenalezl řešení i pro školou otrávené studenty! I my říkáme, že věda je zábava a než cokoliv namítnete, koukněte se do naší nabídky vědeckých hraček. S nimi pochopíte zapálení vaší třídní učitelky i neustále zvednutou ruku vaši nejlepší spolužačky. Naše solární hračky jsou vyráběny přesně ve stylu Jana Amose Komenského, který kázal “škola hrou”! Zábavnou formou tak pochopíte, jak se dá využít solární energie. Solární hračka ŠVÁB, solární model vlaku, solární stavebnice 6v1, solární robot a další stavebnice tohoto typu zaručí, že se budete skvěle bavit. Jediným důležitým předpokladem pro tuto zábavu je, že vám při ní bude svítit sluníčko! Naše solární hračky nepotřebují žádné baterie, fungují pouze na základě solárního článku a slunečného počasí! Tak shlédněte předpověď počasí, pozvěte všechny kamarády a hrajte si se solárními hračkami!

Ale zpátky k domácímu úkolu, který máte přinést na příští vědeckou hodinu. “Čert” vem jeho původní zadání, to už teď nezjistíte. Je totiž velmi pravděpodobné, že jediná a věčně se hlásící studentka dostane další den chřipku, zůstane doma a vy si od ní úkol neopíšete. I přesto, že to vypadá na další pětku v žákovské se s tím můžete zkusit nějak poprat. Třeba tím, že své vyučující předvedete zápal pro vědu. Přineste do školy solárního švába a hrdě se přihlaste na dobrovolné zkoušení. Vyberte slunečné místo na učitelské katedře a tam švába umístěte. Pokud bude švábovi slunce svítit na záda bude poskakovat. Mezitím můžete své učitelce popisovat vliv solární energie na švába. Jednička je zaručena. A původní domácí úkol? Na ten si vaše vyučující ani nevzpomene. Jaký úkol? Spoléhat však nemusíte pouze na solárního švába. Vyzkoušet můžete i solární vlak nebo některý model ze stavebnice 6v1. Sestavte si 6 různých modelů – větrný mlýn, loď, auto, letadlo, otáčivé letadlo, psíka…Stavět můžete i v hodině a sestavené modely můžete nechat kolovat. Všichni žáci nebo studenti tak budou mít možnost pocítit sílu vědy na vlastní kůži.

Na Geekworld v kategorii vědecké hračky najdete úžasné solární modely. Vyzkoušejte si vliv solární energie a buďte ve třídě za hvězdu. Jen si dejte pozor na předpověď počasí! Úspěch je zaručen pouze za předpokladu, že bude svítit slunce!

Pssst! Jen tak mezi námi – solární šváb je oblíbenou pomůckou na balení sekretářky! Se solárním švábem na pracovním stole v kanceláři, ji řeknete jak je venku bez toho, aniž byste se podívali z okna. Váš poskakující nebo strnule sedící šváb budiž vám parťákem pro namlouvání žen! Naše solární hračky jsou výborným dárkem pro děti i dospělé! Přemýšlíte co darovat vašemu pro vědu zapálenému manželovi? Pořiďte mu solárního robota, solárního švába, solární vlak a další solární hračky. Můžete mu i říct, že ještě více zábavy si s nimi užije třeba na Makarské riviéře neboť tam je sluneční svit téměř zaručen. No a zatímco si on bude hrát se solárními hračkami, vy budete chytat bronz a pochvalovat si, jak jste to opět vše hezky zařídila. Solární hračka je i pěkným dárkem pro všechny znuděné děti. Ty mají své dětské pokojíčky plné nejrůznějších hraček na baterky a dálkové ovládání, pro jednou jim tak pořiďte vědeckou hračku a nabídněte jim novou dimenzi hry!

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *