Módní trendy pro muže: Léto 2016

hahanriji / Pixabay

Pánové, ruku na srdce – sledujete módní trendy? Víte, co letos frčí a o jaký kousek byste měli obohatit váš šatník? Pokud ne, pak jsou následující řádky určeny právě vám! Máme pro vás krátké shrnutí aktuálních trendů pro letní sezonu roku 2016. Jaké pánské oblečení je letos in? Pohodlně se usaďte, naše módní krasojízda právě začíná!

Košile vládnou létu

Toto léto se dostávají ke slovu nenáviděné i milované košile. Na své si přijdou milovníci modrých i tyrkysových tónů. Srdce zaplesají mužům, kteří se rádi oblékají do červené, ale i růžové. Bílá s černou zůstávají i nadále nesmrtelnou klasikou, kterou jen tak něco nepřekoná. Potisky, vzory a grafické designové prvky v různých variantách jsou nyní velmi trendy. Velmi oblíbené jsou toto léto úzké střihy a slim fit stretch. Z doplňků nesmí chybět kontrastní knoflíčky, zvýrazněné límce i manžety.

Cold dyed a garment dyed trička

Nová sezóna si žádá nové trendy a nápady! Ke slovu se letos dostávají trička cold dyed a garment dyed v různých odstínech šedé, šedomodré a černé. Ovšem ani milovníci veselejších barevných kombinací nepřijdou zkrátka. Vedle nešlápnete ani s odstíny zelené nebo žhavou korálovou. V čele letních triček se stále drží jejich sportovní vzhled. Novou kolekci letních modelů představilo i sportovní oblečení Nike, které odráží aktuální trendy.

Pánské boty se nesou v ležérním stylu

Také pánské boty podléhají aktuálním trendům K pohodlné volnočasové letní obuvi patří toto léto bezesporu tenisky. Tenisky jsou původně sportovní boty, nicméně lze je velmi úspěšně nosit v neformálních outfitech pro běžné denní nošení. Trendy se v této oblasti nemění. Tenisky lze skvěle kombinovat nejen s klasickým sportovním outfitem, ale také oblekem. Tento trend k nám dorazil ze zahraničí a u nás se již několik let těší značné oblibě.

Nechte se inspirovat...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *