5 chyb, kterých je třeba se při nošení spodního prádla vyvarovat!

Lidé vážně podceňují sílu a vliv spodního prádla. Zatímco někdo si dává na spodním prádle a jeho výběru záležet, jsou mezi námi i ti, kteří jsou vůči spodnímu prádlu svévolní a jeho výběr neřeší. Jaké jsou největší neřesti v jeho nošení?

1. Zařezávání

Pokud na vašem spodním prádle zpozorujete ochablost a jeho okraje se zařezávají do kůže, prádlo vyměňte. Buď jste zvolili špatnou velikost nebo je spodní prádlo staré, kdy dochází ke zteření gumiček.

2. Praní spodního prádla

Je hezké, že vaše zásuvka se spodním prádlem obsahuje spodní prádlo bavlněné i hedvábné. Avšak nezapomínejte na to, že tyto dva materiály rozhodně nemůžete prát na stejný program. Zatímco bavlněné spodní prádlo můžete prát v pračce, hedvábné spodní prádlo musíte prát v ruce a jemným pracím prostředkem – aby se vám nesrazilo.

3. Příliš staré spodní prádlo

Stále mnoho žen používá spodní prádlo až do posledního kousíčku látky – i když je prádlo seprané, vytahané, roztrhané. V dnešní době najdete je k dispozici i levné a hezké prádlo, proto neuchovávejte do nekonečna to staré – neokouzlí ani nového přítele, ani toho stávajícího.

4. Každý kousek jiný

Znáte to – ráno nestíháte a přehrabujete se v přihrádce plném prádla, nakonec to dopadne tak, že si oblečete první bavlněné kalhotky, které vůbec neladí s podprsenkou. Je dobré si dát pozor, abyste měla vždy stejnou kombinaci, nikdy nevíte, kde se budete muset odhalit, ať už u doktora nebo při jiné příležitosti.

5. Nevhodné spodní prádlo k různým oděvům

Rády nosíte šaty bez ramínek? Jaký typ podprsenky si pod ně dáváte? Pokud klasickou s ramínky, tak na tento způsob ihned zapomeňte! Existuje nepřeberné množství podprsenek bez ramínek, ať už lepící nebo sepnuté jenom sponou uprostřed. A jestli máte na mysli podprsenky se silikonovými ramínky – ty už dávno vyšly z módy.

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *