Ošetření pro vlasy + šampony Alterna

Pezibear / Pixabay

Vlasy jsou bezpochyby ozdobou každé ženy, však také ne náhodou bývají označovány jako koruna krásy. Můžete na sobě mít drahé šaty, nejkrásnější šperky a dokonalý make up, ale pokud Vaše vlasy budou suché, zničené, bez lesku a bez života, buďte si jista, že rozhodně nezazáříte. Vaše vlasy s zaslouží dostatečnou péči a pozornost.

Základ péče o vlasy tvoří šampon, který vlasy očistí od špíny, potu a mazu. Vybrat ten správný, však někdy může být pořádný oříšek, na trhu je jich totiž velké množství – hydratační, vyživující, na objem, ochranu barvy, proti lupům, na mastné či kudrnaté vlasy. Důležité je vědět, jaký máte typ vlasů. Pokud si nejste jista, můžete si nechat poradit od kadeřnice, jaké produkty se pro Vás hodí. Nevhodně zvolený šampon totiž kromě toho, že ztěžuje úpravu vlasů, může také napáchat velké škody. Vybírejte šampony bez obsahu sulfátů, parabenů a silikonů.

Pokud chcete vlasům dopřát profesionální péči a ošetření, vyzkoušejte revoluční přípravky značky Alterna, které patří k nejluxusnější vlasové kosmetice na světě, její výrobky si oblíbila i řada celebrit. Obsahuje velice účinné složky, jako jsou extrakty z kaviáru, z bambusu, z indického angreštu, unikátní směs mořských výtažků, certifikované rostlinné bio výtažky či lanýžový olej.

Šampony můžete vybírat z několika produktových řad, které Alterna nabízí. Caviar pro silně poničené vlasy, BambooShine pro vlasy bez lesku, BambooVolume pro plné, husté a silné vlasy, BambooSmooth pro krásně uhlazené, hladké vlasy, Bamboo Style pro pružné a snadno upravitelné vlasy bez kompromisů či Bamboo UV + Color, který chrání barvu před vyblednutím a pomáhá odolávat nepříznivým vnějším vlivům.

Šamponem to však pouze začíná. Nezapomínejte ani na následnou péči ve formě kondicionérů, balzámů, masek či ochranných sér.Dopřejte si krásné, lesklé, pevné a husté vlasy, o jakých jste vždy snila.

 

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *