Vyberte vkusný šperk k MDŽ

lulek41 / Pixabay

Mezinárodní den žen je dnem, který vyjadřuje úctu k ženám, je o jejich důležitém místě v našich životech i ve společnosti. Jistě i vy ve své blízkosti máte ženu, které si vážíte a milujete ji. Proč ji to nedat najevo pěkným šperkem?

Ženy si zaslouží být oslavovány

Mezinárodní den žen (MDŽ) připadá na 8. března a lidé se k němu staví různě. Někteří ho přejdou bez povšimnutí (což je škoda), jiní darují květinu, čokoládu či narychlo sehnanou maličkost. Také ho však můžete pojmout jako perfektní možnost odměnit ženu za to, co pro vás dělá, za její lásku, péči, starost o rodinu atd. Udělejte z tohoto svátku příležitost, jak ji ukázat, že je pro vás výjimečná a vy si jí vážíte. Vyberte šperk, který to řekne za Vás.

Vyberte vkusný šperk k MDŽ

I vy byste rádi milovanou ženu potěšili šperkem, který vykouzlí úsměv na její tváři a který dokonale podtrhne její krásu?
Máme pro vás širokou nabídku rozmanitých šperků v různých cenových relacích.

Najděte šperk, který se bude k obdarované ženě nejlépe hodit. Stane se více než jen něčím, co udělá v danou chvíli radost. Může se stát jejím oblíbeným doplňkem, který budete na ní vídat dlouhá léta. Nebo chcete svou úctu, náklonnost a lásku vyjádřit jen drobným a levnějším šperkem? I tak si z naší nabídky vyberete „kousek“, kterým uděláte ženě velkou radost.

Ženy mají být milované a hýčkané každý den. V běžném životě k tomu často není tolik příležitostí, proto využijte MDŽ a příjemně překvapte ženu, kterou milujete a které si vážíte. Ať už jde o manželku, přítelkyni, maminku…

Vybírejte z kolekcí:
stříbrných šperků s pravými kameny,
náušnic s pravými perlami,
šperků se zirkony z italské kolekce,

Dále si můžete vybírat:

Chcete získat slevu 100 Kč na Váš dárek.

Vyplňte formulář a daná sleva Vám dorazí do Vašeho emailu. Danou slevu můžete využít do 31.5.2016.

Pro více informací jsme Vám k dispozici:

  • na tel. +420 777 633 449, (pí Marie) můžete volat kdykoliv
  • Mobil: +420 777 745 932 (pí Kristýna) Po-Pá 8.00 – 16.00 hodin
  • Pevná linka: +420 315 602 906, Po-Pá 8.00 – 16.00 hodin
  • Email: info@carloromani.cz

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *