Velkosériová strojírenská kovovýroba s tradicí od roku 1991 – to je STEELTEC!

MichaelGaida / Pixabay

Pokud se pohybujete v oblasti strojírenské kovovýroby, lisování či svařování, s největší pravděpodobností jste o ní již někdy slyšeli. O kom je řeč? O společnosti, která byla založena již v roce 1991 a nese jméno STEELTEC CZ! Hlavním předmětem činnosti firmy je velkosériová strojírenská kovovýroba s následnou úpravou v procesu strojírenské výrob, mezi níž patří například svařování, broušení či práškové lakování zajištěné ve speciální práškové lakovně. Společnost v současné chvíli zaměstnává na 270 kvalifikovaných pracovníků, kteří zajišťují lokální zakázky, ale i objednávky evropského rozměru.

Tradice již od roku 1991

První zmínky o firmě GARDENA Třinec, s.r.o. – jak se společnost STEELTEC CZ dříve jmenovala – se objevují v Třinci již v roce 1991. Svůj současný název společnost získala v roce 2003, který lze považovat za další významný milník. O 4 roky později – konkrétně tedy v roce 2007 – je společnost zařazena do struktur koncernu HUSQVARNA GROUP. V současné době zajišťuje velkosériovou strojírenskou kovovýrobu, výrobu lisovacího nářadí, lisování, tváření a obrábění kovů, či jejich robotické svařování, ale také nejrůznější druhy montáží a kompletací.

Moderní vybavení pro moderní potřeby zákazníka

Součástí závodu, který se rozprostírá na více, než 8000 metrech čtverečních je také lakovna s předúpravou, lisovna a svařovna, jejíž součástí je nespočet svařovacích poloautomatů, ale i robotizované pracoviště, vybavené roboty KUKA, CLOOS a MOTOMAN. Díky tomu lze vyrobit členité a náročné svařence (např. válcová vřetena do ručních sekaček trávy či přesné stavební rámy pro sanitární techniku). Společnost vyřizuje objednávky pro jednotlivce, ale i velké firmy a její portfolio spokojených klientů se neustále rozrůstá. Chcete být jeho součástí? Neváhejte kontaktovat zástupce společnosti STEELTEC CZ!

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..