Golfové svetry

skeeze / Pixabay

Golfová móda je stejně jako každá jiná móda především o volném pohybu a dobrém pocitu v golfovém oblečení. K pohodlí je však nutné počítat také s dresscodem, který golf udává. Je nepřípustné přijít na green v džínách a svetru s vtipným potiskem. Pojďme se dnes zaměřit právě na svetry, které budou vyhovovat golfové etiketě i vašim požadavkům.

Pánské golfové svetry 

Vkusný a příjemný na nošení. Právě takový by měl být pánský golfový svetr, který si můžete vzít na polo tričko nebo i pod golfovou bundu. Pánské golfové svetry mají nejčastěji výstřih do V, oblíbené jsou také pánské golfové svetry se stojáčkem a zipem. Elegantně působí i svetry s kulatým výstřihem nebo golfové propínací svetry s knoflíčky.

Kvalitní a krásné pánské golfové svetry nabízí firma DigitalGolf, která je specialistou na golfové doplňky. Z jejich nabídky vybíráme například golfový svetr Hugo Boss s moderním výstřihem do V.

Veškeré golfové svetry z nabídky DigitalGolf jsou vyrobeny z kvalitních materiálů a hráčům umožňují komfortní pohyb i hru. Vybrat si můžete golfový svetr od světově uznávaných značek Hugo Boss, Ralph Lauren, Calvin Klein, Armani, Puma, FootJoy a jiné.

Dámské golfové svetry 

Ženy jsou pečlivé při výběru každé módy a ne jinak je tomu i u módy golfové. I ony se tak mohou spolehnout na kvalitní nabídku golfových svetrů od firmy DigitalGolf, která nabízí golfové svetry značek Armani, Calvin Klein, J. Lindeberg, Ralph Lauren a jiné.

Dámské svetry z nabídky zajišťují dobrý pohyb při hře, styl i širokou škálu barev golfových svetrů. Mezi nejoblíbenější dámské svetry se řadí golfový svetr Ralph Lauren s výstřihem do V, golfový svetr Calvin Klein s kulatým výstřihem nebo i svetrové vestičky, které doplní polo tričko nebo košili.

Při výběru toho správného golfového svetru se soustřeďte primárně na kvalitu materiálu, pohodlí a styl svetru. Volte barvy, které se vám líbí, ale také ty, které se vám do vašeho golfového šatníku hodí. Nebojte se ani extravagantnějších modelů, které na vás upoutají pozornost. Velkou roli však stále hraje etiketa.

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *