Představujeme ProdámeZaVás

Udělejte radost sobě i druhým! Tak zní heslo plzeňského projektu ProdámeZaVás, který si klade nemalé cíle: šetřit lidem drahocenný čas i peníze. Překážejí Vám doma věci, které už nepotřebujete nebo pro ně nemáte využití? Rádi byste se jich zbavili, ale zároveň je nechcete jen tak vyhodit? Pak je ProdámeZaVás ta správná volba!

Pro danou věc si přijede až k Vám, ve svém fotostudiu ji za pomoci nejmodernější techniky profesionálně nafotí, následně vystaví na internetu podle patřičných regulí, a jakmile se Vaše věc prodá, pošle Vám peníze na účet. Sotva nepotřebná věc opustí Váš domov, můžete celý obchod pohodlně sledovat ve virtuální aukci na aukru – komplexní řešení Vás tak zbavuje starostí.

Díky letitým zkušenostem v internetovém obchodu za Vás prodá elektroniku, hračky, sportovní vybavení, starožitnosti či věci z domácnosti a navíc si nebudete muset dělat starosti s obalovým materiálem, propagací či otravnými frontami na poště. Nemusíte se bát jakýchkoliv rizik nebo podvodného jednání – společnost totiž staví na poctivosti a dobrých vztazích se zákazníky. O dobrých úmyslech projektu svědčí i finanční podpora humanitární organizace Lékaři bez hranic, které společnost každý měsíc posílá 1% z celkových tržeb.

Závěrem snad ještě můžeme dodat, že touto cestou též šetříte přírodu, neboť namísto neekologického ničení nepotřebná věc jen mění majitele. Tak na co čekáte?

Www.prodamezavas.cz

Nechte se inspirovat...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *