Žádná pořádná párty či grilovačka se neobejde bez piva

Gellinger / Pixabay

Pořádáte oslavu a nechce se vám neustále běhat do hospody pro pivo? Máme pro vás jednoduché řešení. Můžete si zapůjčit nebo zakoupit kvalitní párty pípu nebo rovnou výčepní zařízení s otočným kohoutem.

Pivo jako od profesionálů

Připravujete posezení pro přátele? Nezapomeňte si pořídit pořádný sud piva, bez kterého se žádná oslava neobejde. Chcete čepovat pivo jako profík? Pak nechejte sud minimálně 24 hodin stát ve sklepě. Se sudem neházejte, nekoulejte jej a netřepejte s ním. Pro čepování piva můžete využít párty pípu. Lepším řešením je však kompletní výčepní zařízení se vzduchovým kompresorem. Nefunguje vám výčepní zařízení jak má? Využijte kvalitní http://www.servis-lindr.cz servis výčepního zařízení.

Čepování piva chce trochu cviku. Je lepší jej načepovat na jeden zátah a zbytečně s ním netřepat. Před samotným čepováním zařízení propláchněte, aby jste zabránili množení kvasinek. Jak správně načepovat pivo? Skvěle vám to půjde, když je součástí zařízení otočný kohoutek. Otevřete jej jen na 45°  a pozvolna napustíte trochu pěny do sklenice. Sklenici zpočátku musíte držet ve sklonu 45° proti pípě a pivo je třeba zvolna pouštět po skle. Na závěr sklenici narovnejte a dotočte pěnu. Pěna musí být pevná, smetanová. Čepování ukončete zavřením kohoutku. Pokud jsou v pěně díry nebo trhlinky, je špatně udělaná. Už vůbec nesmí bublat jako jar, když myjete nádobí.

Kde si pořídit výčepní zařízení?

V obchodě Svet-piva.cz si můžete zakoupit nebo půjčit kompletní výčepní zařízení, které slouží k chlazení, stáčení i podávání vychlazeného piva. Vyzvednout si vybraný přístroj můžete v kamenné prodejně v Brně- Žabovřeskách. Nízké ceny, vstřícná obsluha a kvalitní servis jsou zárukou, že zde pořídíte vše potřebné.

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..