Lék Wobenzym

S ranními mrazy nám začaly dny plné diskusí o zodpovědnosti za úklid chodníků, neekologičnosti solení a uměřenosti užívání posypového štěrku. Řešíme vzorek na zimních pneumatikách i na podrážkách zimních bot a s fascinací sledujeme finské pořady určené pro chodce, které nabádají, aby člověk při chůzi po kluzkém podloží stáčel špičky chodidel směrem dovnitř místo ven, neb takto bude jeho vertikální stabilita lepší…

aktualitycz.cz wobenzym

A stejně tak, jak se množí zprávy varující před mnohými podzimními nebezpečími, tak se plní čekárny ortopedických ambulancí. Vypadá to, jako bychom souvislosti mezi příčinou a následkem nejen nechápali, ale dokonce vědomě popírali. Jak jinak si vysvětlit pohled na slečnu balancující ve vysokých podpatcích na namrzlých kočičích hlavách!?

Ale pak se to obrátí: s vymknutým kotníkem a zlomenou rukou pajdáme k lékaři a věříme v zázračné následky jeho činů a brzké uzdravení. Medicinman nám však nenabídne zázrak, ale operaci, šest týdnů ortézy, 3 týdny sádry nebo v tom nejlepším případě týden klidu.

Jeden malý zázrak ale pro sebe udělat můžeme. Při hojení porušených tkání je zásadní dobrá funkčnost imunitního, tedy i lymfatického systému, který dodává potřebné protilátky. Zásadní roli při nastartování hojivých procesů hrají enzymy, biologické katalyzátory, kterých je v organismu několik tisíc druhů a každý má svou specifickou funkci. Zvlášť důležitý je např. živočišný enzym trypsin, který má výrazný protizánětlivý účinek a zlepšuje hojení. Pokud enzymy přidáme i zvenčí v podobě enzymatické terapie, opravdu takřka zázračně se hojení zrychlí, omezí se otoky a minimalizuje se bolest. Enzymatický lék Wobenzym obsahuje unikátní směs enzymů, jejíž účinnost je ověřena rozsáhlým vědeckým výzkumem, řadou kontrolovaných klinických studií a více než 40letou léčebnou praxí.

Přestože lékaři chirurgických oborů preferují jako základní poúrazovou terapii a prevenci pooperačních komplikací zejména klid na lůžku, doporučují osvědčenou enzymatickou kúru na základě dobrých zkušeností s eliminací zánětu, který je největším postrachem při hojení. Doporučuje se nasadit ji ihned po úrazu nebo po operaci s prvním příjmem potravy (2x denně 7 dražé Wobenzymu).

A závěrem? Patříte-li náhodou mezi ty, kteří varování berou vážně: Významné procento dopravních nehod se přičítá opadlé pozornosti při dojezdu domů a významné procento úrazů témuž v důvěrně známém prostředí! Takže ať je venku námraza nebo ne, po schodech choďte opatrně vždycky!

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *