Zapomeňte na online překladač! Presto to umí líp

geralt / Pixabay

Potřebujete napsat dopis svému anglickému klientovi, přeložit svoji práci do němčiny či potřebujete tlumočníka na obchodní jednání? Pak zapomeňte na online překladače, kterých je teď všude plno, a raději se obraťte na překladatelskou agenturu.

Proč nevolit internetové překladače?

V poslední době se rozšířilo používání internetových překladačů. Díky jejich vzrůstající oblibě a zvyšující se poptávce po jejich službách se začaly tyto online překladače zlepšovat. Ale řekněme si to narovinu. Žádný internetový překladač nedokáže bezchybně přeložit ani dvě jednoduché věty, natož aby zvládl přeložit složité smlouvy či právní dokumenty.

Překladatelská agentura je zárukou kvalitních překladů

Pokud tedy nepotřebujete přeložit pouhý návod o dvou větách, u kterého pointu pochopíte i s krkolomným překladem z online překladače, ale potřebujete překlad delších a složitějších textů, pak se raději obraťte na některou z překladatelských agentur. Ty zaměstnávají odborníky na jazyky, kteří mluví plynule, zvládají gramatiku a dokážou přeložit vámi požadovaný text.

Kde hledat tu nejvyšší kvalitu?

Jednou z kvalitních a prověřených překladatelských agentur je překladatelská agentura PRESTO. Ta byla založena v roce 1990 a její dlouholetá praxe svědčí o bohatých zkušenostech. O jejích kvalitách svědčí to, že se z malé pražské rodinné firmy během pár let vypracovala na agenturu, jež je řazena mezi přední překladatelské společnosti v České republice. V současnosti se dokonce řadí mezi přední překladatelské firmy ve střední Evropě.

Agentura se zabývá překlady široké škály textů (technické překlady, překlady smluv, překlady katalogů, ekonomické a finanční překlady a také právní překlady), které vám může přeložit do více jak 60 světových jazyků. Vaše texty vám přeloží do angličtiny, němčiny, francouzštiny či španělštiny, ale také do polštiny, čínštiny, arabštiny, japonštiny a mnoha dalších jazyků.

Kromě překladů PRESTO poskytuje i tlumočení při jednáních a na konferencích a případně vám zajistí i soudní tlumočení. Společnost je zárukou kvality, rychlosti a atraktivní ceny. Dokonce poskytuje i audio a video služby.

Mohlo by se vám líbit...

Žádné komentáře

  1. dan napsal:

    kolik to tak výjde?

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..