Majster predaja Andyho Winsona

Majster predaja Andyho Winsona
Majster predaja Andyho Winsona

Kdo je Andy Winson?

Andy Winson je trenér, mentor, motivátor a ikonou osobního rozvoje jak na Slovensku, tak i v Česku.

Vystudoval fakultu tělesné výchovy a sportu a dlouhých 15 let pracoval ve finančnictví. Avšak snil o jiné budoucnosti. Začal se tedy učit od největších programátorských špiček – např. Briana Tracyho, Jacka Canfielda a mnohých dalších. Později sám začal dosahovat úspěchů a praxe v oboru. Založil institut pro NLP (Neurolingvistické programování) a tím ho přivedl na Slovensko a posléze rozšířil do Česka.

Jako lektor a kouč se nyní snaží ve svých přednáškách a videotrénincích učit lidi jak správně vydělávat a jít správnou cestou v životě. I když má každoročně tisíce zájemců, sám tvrdí, že o tomto způsobu nemá 99 % lidí tušení.

Majster predaja

Majster predaja

Majster predaja je 3-denní placený výukový kurz plný praktických cvičení vhodný jak pro firmy tak i pro jednotlivce, zaměřený na transformaci mysli, okamžitého zvýšení prodeje přirozeným způsobem, na praxí ověřených psychologických metodách jak zvýšit vliv na klienta.

Část takového tréninku autor shrnul ZDARMA ve svých třech videích.

1. video – Čas a komunikace

Zajímavé úvodní video o problematikách jak se správně věnovat prodeji a zbytečně neplýtvat časem.

Jak efektivně využívat produktivní čas a dosahovat s tím souvisejících lepších výsledků. Dozvíte se o 3 typech jak nastartovat den a zvýšit šance na úspěch či 3 typy komunikačních stylů- jak díky nim identifikovat dominantní komunikační kanál svého zákazníka a lépe tak prodávat.

2. video – Zvládání námitek a metraprogramy

Druhé video je zaměřeno na obrácení námitek na svou stranu, bránit se nátlakům zákazníka a přesvědčit ho, čili mu přirozeně vytvořit důvěru ve vaši nabídku a tím získat jeho koupi.

Jak díky metaprogramům rozebrat svého klienta na malé součástky a pochopit tak jeho rozhodovací proces.

3. video – 13 komnat prodeje

Ve třetím videu se vám odhalí 6 etap prodeje, na které se rozděluje Majster predaja a pokud jednu z nich vynecháte, přijdete tak o peníze.

Odhalí se vám 13 komnat prodeje, díky kterým se vypracujete na legendu. Budou zde uvedeny otázky, na které lze odpovědět pouze ano, dále pak konkrétní výsledky využívání tohoto systému v praxi od obchodníků, kteří ho využívají.

Pokud se tedy chcete stát skutečným Majstrem Predaja, tento trénink je pro vás nejlepším řešením.

Nechte se inspirovat...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.