A1M a rádio Impuls zrychlují Česko – Impulsovic tarify

geralt (CC0), Pixabay

Jméno nejposlouchanější stanice v českém éteru zcela jistě znáte. A tak vás nepřekvapí, že se právě Impuls spojil s jedním z nejrychleji rostoucích poskytovatelů internetu a internetové televize v ČR – Planet A a její obchodní značkou AIM.

Společně přinášejí internet na doma opravdu pro každého. Impulsovic tarify, vzájemně propojující výhodnou nabídku internetového připojení a internetové televize, teď můžete mít i vy. Je to snadné. Už nemusíte sledovat nejnovější trendy, ani se spoléhat na nestabilní signál místního wifináře. Na 98 % naší republiky jsou Impulsovic tarify k dispozici i vám.

Spolehlivý internet a ještě něco navíc

Stačí zadat na internetových stránkách vaše PSČ a okamžitě budete vědět, zda je tohle „zrychlování ČR“ dostupné i u vás. A pokud si ho nechcete prozatím objednávat, zkuste si o něj alespoň zasoutěžit. A to každý den během vysílání pořadu Fanda a jeho česká banda právě na rádiu Impuls. Ale nebojte, nic neprošvihnete, tahle soutěž poběží celý rok.

Kromě spolehlivého internetového připojení vám AIM může poskytnout také svoji vlastní internetovou televizi nesoucí název KUKI. Zájem o ni stále stoupá díky její pestré nabídce. A není tak výjimkou, že uživatelé, hledající třeba internet Plzeň, si v jedné smlouvě sjednají právě i KUKI. Mimochodem vyřešíte tím i přechod na DBV-T2 a leckdy nedostatečnou nabídku televizních pořadů.

A co je ještě lepší? Nepřijdete ani o funkci zpětného přehrávání – své oblíbené pořady si jednoduše pustíte ve chvíli, kdy na ně budete mít čas. Nestáváte se otrokem televize – naopak, ona slouží vám.

A jak na to?

Impulsovic tarify jsou dostupné úplně pro každého. Zajistí vám třeba připojení na internet Praha 13, ale i kdekoliv jinde. Stačí zadat PSČ a okamžitě získáte nabídku všech dostupných tarifů, rozdělených podle rychlosti připojení. A pár otočení kolečka myši vám přihraje i televizní KUKI nabídku. Její aktuálně nejobsáhlejší tarif zahrnuje až 150 kanálů. O zábavu tedy budete mít postaráno.

A1M a rádio Impuls zrychlují česko – Impulsovic tarify

A1M a rádio Impuls zrychlují česko – Impulsovic tarify

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *