Veterinární klinika nabízí komplexní péči pro malá zvířata

Ten, kdo chová domácího mazlíčka, mu chce za všech okolností dopřát to nejlepší. Netýká se to pouze kvalitní stravy, nýbrž také další péče, kam mimo jiné spadá případné veterinární ošetření. Na co se při výběru správné kliniky zaměřit?

Zajímejte se o prostředí a služby

V prvé řadě byste z celkového přístupu personálu měli mít pocit, že mají zvířata rádi a pomáhat jim berou jako své poslání. Zkušení zaměstnanci si zakládají na osobním přístupu a komunikaci, při níž vám bude důkladně vysvětlen postup ošetření. Například Veterinární chirurgie Praha nabízí rodinné prostředí, v němž se vy i váš mazlíček budete cítit dobře. Řeč je jak o příjemné čekárně s recepcí, ale též o samotné ordinaci, v níž je o zvířata profesionálně postaráno. O spokojenosti zákazníků hovoří fakt, že se tu ročně ošetří více než 11 000 domácích mazlíčků.

Špičkové zázemí pro široké spektrum zákroků

Na webových stránkách https://www.metropolevet.cz/service/veterinarni-ortopedie/ se dozvíte, že veterinární klinika disponuje moderním vybavením, které jí umožňuje provádění i náročnějších zákroků. Nechybí zde ani vlastní laboratoř, proto na výsledky krve a moči nebudete zbytečně dlouho čekat. Komplexní péče je poskytována psům, kočkám, hlodavcům, králíkům, fretkám a dalším drobným zvířatům. Mezi obory činnosti patří odčervení, odblešení, vakcinace, dermatologie, chirurgie měkkých tkání, stomatologie včetně odstranění zubního kamene, kastrace, geriatrie, porodnictví, kardiologie, eutanazie, ortopedie, oftalmologie atd.

Proč si vybrat tuto ordinaci?

Kromě výše uvedeného je to možnost vybrat si termín návštěvy díky rezervačnímu systému, dále uvítáte transparentní ceník, detailní léčebný a cenový plán zdarma, ordinační hodiny 9-21 h ve všední dny a 9-19 h o víkendu bez příplatku, spolupráci se specialisty z referenčních veterinárních klinik atd.

Dvě kočky na polštáři

Veterinární klinika nabízí komplexní péči pro malá zvířata

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..