Chcete mít jistotu, že má váš mazlíček opravdu vše potřebné? Nechte si s výběrem jeho krmiva poradit od odborníků

Animal Dog French Bulldog Paws  - Mylene2401 / Pixabay
Mylene2401 / Pixabay

Známé přísloví říká, že jsme to, co jíme. A o zvířatech to samozřejmě platí také. Pokud chceme, aby nám naši čtyřnozí miláčkové dělali společnost co nejdéle, nesmíme je krmit odpadem z kuchyně, ale naopak jim dát to nejlepší pro jejich organismus.

Ne vždy je však jednoduché se na současném přehlceném trhu vyznat. A právě proto jsou tu krmiva pro zvířata Tachov a jejich e-shop 4PES.CZ. Specialisté, kteří za tímto projektem stojí, mají v oboru dlouholeté zkušenosti.

Nezaměřují se jen na jednu značku, ale opravdu se snaží vybrat to nejlepší, co je na našem trhu dostupné s ohledem na kondici nebo věk vašeho mazlíčka. Umí potěšit i jeho mlsný jazýček a starají se také o zvířata, která neměla takové štěstí na hodné páníčky, jako ta vaše. Spolupracují proto s “Útulkem u Šmudliny”.

Vybíráme kvalitu pro vaše kočky

Pokud máte doma kočku, pak jistě víte, jak náročná na výživu umí být. Pokud totiž není spokojená, dá vám to poměrně nevybíravě najevo. Kvalitní granule pro kočky v sobě obsahují vše, co kočky pro svůj organismus potřebují, není tedy třeba je dokrmovat čerstvým masem nebo utrácet za nejrůznější speciální vitamíny.

Kočky se speciálními výživovými potřebami

Ne vždy je možné použít granule univerzální. Například kočky po kastraci jsou všeobecně náchylné k zánětům močových a cest a také k přibírání. Oběma těmto problémů lze však předejít vhodnou dietou, stačí jim pořídit speciální granule pro kastrované kočky, které jim zachutnají a přitom se postarají o jejich zdraví.

I mnohá další onemocnění si však zaslouží speciální výživu. I proto jsou kupříkladu známé a oblíbené kočičí granule Whiskas dostupné v tolika různých variantách. Nechte si doporučit nejlepší krmivo pro své zvířátko v e-shopu 4PES.CZ.

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *