Karnitin: Jaké jsou jeho účinky a proč byste ho měli užívat při dietě?

Work Out Fitness Gym Exercise  - Elf-Moondance / Pixabay
Elf-Moondance / Pixabay

Pokud se řadíte mezi věčné dietáře a stále hledáte efektivní způsob, jak zhubnout, nevěste hlavu. Problém nemusí být ve vás, ale i v nedostatku látek, které by hubnutí dokázaly nastartovat a také podpořit. Jednou z nich je i karnitin, díky kterému můžete začít hubnout už během pár dní užívání.

Vsaďte na zázračný doplněk stravy

V drtivé většině případů nemá smysl pořizovat si drahé doplňky stravy, které jsou propagovány jako jediný prostředek, díky kterému se lzezbavit kil navíc. Takové prostředky totiž často obsahují buď placebo, nebo dokonce škodlivé látky, které vám více ublíží, nežli pomůžou.

Právě proto je lepší vsázet na přírodní produkty, u kterých víte odkud pochází. Jedním z takový je i karnitin, který má hned několik pozitivních účinků na vaše tělo a organismus. Tím prvním je právě hubnutí, kdy dokáže rychle nastartovat metabolismus a podpořit efektivnější štěpení tuků a jejich vylučování.

Pomocník na bolavé klouby či mužskou neplodnost

Karnitin vám však může pomoci i s dalšími neduhy či nemocemi, přičemž většinou funguje jako prostředek prevence. Vhodný je například při potížích s mužskou plodností nebo při bolestech kloubů, které při náročných tréninzích dostávají opravdu zabrat.

Využít ho však můžete i při:

  • cukrovce,
  • prevenci srdečních onemocnění,
  • podpoře krevního oběhu,
  • podpoře imunitního systému.

Karnitin lze doplňovat i prostřednictvím tablet

Krása a zdraví se odjakživa pojí i s vitamíny a minerály, které je nutné dodávat našemu tělu každý den. Během hubnutí je nutný zejména chrom, s jehož pomocí lze regulovat hladinu glukózy v krvi. Proto se ho český výrobce NATURVITA rozhodl zkombinovat právě s karnitinem, z čehož vznikl přípravek Karnitin s chromem v tabletách, který lze užívat denně. Můžete tak dosáhnout obstojných výsledku jen během několika týdnů. Zakoupíte ho na Gigalekarna.cz.

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *