Pojištění odpovědnosti zaměstnance – neriskujte nutnost hradit zaměstnavateli vzniklou škodu

Při výkonu zaměstnání jsme každý den vystaveni možnému riziku vzniku škody. Pokud svou chybou způsobíte zaměstnavateli škodu, budete muset hradit náhradu. Jednat se přitom může o velmi vysoký výdaj, proto je vhodným řešením pojistit se.

Pojištění pro zaměstnance

Pojištění odpovědnosti z výkonu povolání by mělo být nezbytností pro každého, kdo je v pracovně-právním vztahu. Nehody se totiž stávají, v práci přitom můžete způsobit velkou škodu – ať už na majetku, či případně na zdraví. Výše požadované náhrady škody způsobené z nedbalosti přitom může dosahovat až 4,5násobku vašeho průměrného měsíčního výdělku. S pojištěním se však můžete dostat na mnohem menší čísla, přičemž se jedná o relativně malou investici.

Výhody pojištění

Pojišťovna ERGO nabízí skvělé pojištění odpovědnosti zaměstnance. Mezi hlavní výhody produktu patří široký rozsah pojistné ochrany, abyste byli chráněni v podstatě za každé situace. Pro řidiče je pak nabízen speciální tarif Řidič, pokud auto využíváte i k osobnímu použití, pak si sjednejte tarif Řidič PLUS. Všechny tarify nabízí celosvětovou územní platnost, abyste byli chráněni i na služebních cestách. Navíc budete mít pouze nízkou výší spoluúčasti na škodě s možností volby.

Pojištění odpovědnosti zaměstnance – neriskujte nutnost hradit zaměstnavateli vzniklou škodu

Pojištění odpovědnosti zaměstnance – neriskujte nutnost hradit zaměstnavateli vzniklou škodu

Pro různé situace

Pojištění odpovědnosti zaměstnance oceníte v mnoha různých situacích. Chyba z nedbalosti se totiž může stát hned. Ať už se jedná o škodu na vozidle, nesprávný objednaný materiál, či třeba újmu na zdraví třetí osoby při výkonu vaší práce. Namísto toho, abyste v nejistotě čekali, zda v práci nějakou chybu uděláte, využijte možnosti pojištění. Budete tak chráněni v případě, že přeci jen k nehodě dojde.

Ať už pracujete kdekoliv, tento typ pojištění se rozhodně vyplatí. Navíc můžete využít možnosti připojištění svěřených věcí.

You may also like...

1 Response

  1. MARTA PROKEŠOVÁ napsal:

    KDYŽ ZPŮSOBIM ŠKODU ZAMĚSTNAVATELI A ZMĚNÍM ZAMĚSTNÁNÍ POJISTKU ZRUŠÍM A VYČÍSLENÍ ŠKODY PŘÍJDE AŽ PO ZRUŠENÍ POJISTKY MÁM NÁROK NA UPLATNĚNÍ ,DĚKUJI

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *