Kosmetické ošetření

Eukalyptus / Pixabay

Dnešní doba je hektická. Velká zátěž, dlouhodobý stres, pracovní vypětí – to vše se na naší pleti negativně podepisuje. Jakým způsobem a jak rychle záleží na mnoha faktorech, například i na kosmetickém ošetření. Kosmetické ošetření by se mělo stát pravidelným rituálem každé ženy, podobně jako návštěva kadeřníka. Ideální je navštěvovat kosmetičku alespoň jednou měsíčně, záleží na typu Vaší pleti. Důvodů pro to je hned několik. Díky kosmetickému ošetření se můžete vyhnout plastickým operacím, omladit, zjemnit pleť nebo oddálit tvorbu vrásek.

Péče v kosmetickém salonu prospěje pleti daleko více, než jí můžete poskytnout v pohodlí domova. Některé věci si totiž doma dopřát nemůžete, i když kupujete kvalitní kosmetiku. Doma nevyčistíte Vaši pleť tak dokonale a šetrně, ani si neprovedete masáž obličeje, která je nejúčinnější proti stárnutí. Navíc profesionální kosmetika má mnohem větší účinky, je totiž daleko intenzivnější, obsahuje větší koncentraci účinných látek a patří pouze do rukou odborníků. A v neposlední řadě: rozhodně doma nezrelaxujete, neuvolníte se a neoddechnete si tolik jako v kosmetickém salonu. Kosmetika je velmi příjemnou záležitostí, nechte se proto hýčkat. Ať Vás trápí vrásky, akné, citlivá nebo suchá pleť, svěřte se do našich rukou, těchto problémů se pravidelnými návštěvami můžete zbavit. Kosmetička určí Váš typ pleti a poradí Vám s výběrem kosmetiky. Provede důkladné čištění pleti, jemnou masáž, ošetří Vaši pleť pleťovou maskou, tonizuje a na závěr jí dodá hydrataci. Doba ošetření je různá v závislosti na zvolené proceduře.

U nás poskytujeme péči nejvyšší kvality s kosmetikou Expertis, která se hodí pro všechny typy pleti, ideální je na společenské události. Kosmetika Bio-classica si skvěle poradí i s problematickou, aknózní a mastnou pletí. Sensi-bel je úžasná na citlivou a přecitlivělou pleť, liftingová a kaviárová Bel-Energen poskytne luxusní péči zralé a náročné pleti, pro stárnoucí pleť, která vyžaduje zvláštní péči je určena Stimula, a pro péči o oční okolí dosahuje vynikajících účinků Ocula. Pokud chcete docílit dokonalé pleti, dopřejte jí každodenní domácí péči kombinovanou s pravidelnými návštěvami u kosmetičky. Jen tak bude Vaše pleť v té nejlepší kondici – zdravá, hydratovaná, zářivá.

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *