Při výběru dámského spodního prádla stojí pohodlí a komfort na absolutní špičce

Model Woman Girl Lady Portrait  - innamikitas / Pixabay
innamikitas / Pixabay

Podprsenky a kalhotky už dávno nepatří do té kategorie šatníku, která by se měla před cizíma očima za všech okolností „schovávat.“ Naopak. Mnohá transparentní trička a blůzky přímo vybízí k tomu, abyste jejich monotónnost rozbili šikovně zdobenými ramínky podprsenky nebo i něčím víc.

Ovšem dobře padnoucí spodní prádlo bývá „vidět“ i jinak. Dodá vám totiž sebevědomí, donutí vás vypnout hruď a narovnat záda – a to zcela podvědomě, bez jakéhokoliv přemýšlení. A jak takové vybrat?

Vsaďte na osvědčené tvůrce, kteří přesně ví, co ženy chtějí

Andílci Victorias Secret propagují na módních molech tuto jedinečnou značku spodního prádla už řadu let. Odhalují výhody sexy střihů, ale i skvěle padnoucích prvků, a to na všech myslitelných tvarech ženského těla.

Nezáleží na tom, zda hledáte padnoucí kousek na rande, do práce nebo jen na takové „komfortní domácí nošení.“ Díky bohaté nabídce této značky si jistě vyberete. Podívejme se třeba na dámské kalhotky  a jejich pestré kategorie v e-shopu Milujuvictorku.cz.

  • Klasické,
  • Tanga,
  • Brazilské,
  • Krajkové,
  • Bezešvé,
  • Bikiny a bokové,
  • Dárkové sety kalhotek.

Snadno si vyberete model s tou správnou atmosférou pro večerní intimní překvapení i takový, který bez potíží nahradí pohodlné pyžamo.

Když se řekne komplet…

Také si pod tímto pojmem představíte dámské podprsenky a kalhotky ve stejné barvě? Ale tak tomu už naštěstí dávno není. Zcela stačí, když budou mít oba kousky jednotný střih či se k sobě vzájemně přiblíží prostřednictvím stejných materiálů. Nic dalšího není třeba. Podprsenka tak může jít vstříc vašim potřebám a formálnímu oblečení a obléknout se do béžova, zatímco pod sukní či kancelářskými kalhotami se může ukrývat jiná „barevná divokost.“

Není divu, že muži tak často dávají svým partnerkám „jen“ kalhotky. Vědí totiž, že si je mohou obléknout kdekoliv a kdykoliv. A jen pomyšlení na to je svůdné samo o sobě. Souhlasíte? Vyberte si ten správný kousek do svého šatníku nebo jako dárek na stránkách Milujuvictorku.cz.

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *