Polomio – unikátní design šperků boří hranice a zašlé stereotypy

Polomio
Olessya / Pixabay

Prsten HanoiTouha po zdobnosti je stará jako lidstvo samo. Dříve šperkům a nejrůznějším druhům zdobných doplňků holdovali jak muži, tak ženy. Dnes se již ozdobami zkrášluje převážně něžné pohlaví, jež má v současnosti k dispozici bohatý výběr a sortiment.

Pokud toužíte po vskutku originálních špercích, jež poukáží na vaši výjimečnost a dokonalost, pak vsaďte na nový design šperků Polomio. Čím jsou tyto šperky výjimečné a kdo stojí za jejich „zrodem“? To bude předmětem následujících řádků.

Polomio projekt – šperky s okouzlujícími drahokamy

Jedním ze spoluzakladatelů společnosti Polomio je šperkař a designer David Lomos, který se šperkařské tvorbě věnuje již od svých třinácti let. Za tuto dobu načerpal notnou dávku inspirace, ale i tolik potřebných zkušeností, jež následně přetvořil v unikátní projekt, kterému dal příznačné jméno „Polomio“. Při své výrobě sází na netradiční postupy i materiály. Ovšem i jemu, stejně jako šperkařům a klenotníkům na celém světě, ze všeho nejvíce učaroval dokonalý lesk a třpyt zlata, které prokládá drahými kameny. Díky tomuto spojení vznikají vysoce originální šperky vhodné pro nejrůznější druhy výjimečných příležitostí.

Co naleznete v sortimentu značky Polomio?

Jednoduše řečeno – originální, netradiční a vysoce kvalitní šperky, které potěší oko a zalahodí srdci. Sortiment zahrnuje nejen překrásné náušnice, náhrdelníky a soupravy, ale také honosné zásnubní a snubní prsteny, které vám budou navždy připomínat vzájemnou lásku a jeden z nejkrásnějších a nejvýznamnějších dnů v životě. Kromě zlata a drahých kamenů naleznete v sortimentu značky Polomio také překrásné šperky osázené perlami, jimž neodolá žádná žena. Pokud tedy chcete svou milou obdarovat vskutku originálním šperkem, jehož krása nebude pomíjivá, pak je sázka na šperky Polomio sázkou na jistotu.

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *