Super trička s potiskem

Hledáte skvělá trička s potiskem a nevíte kde je vybrat. Skvělá trička s potiskem máme na našem webu. Všechny potisky jsou originální, kreativní a zajímavé. Každý potisk prochází hodnocením uživatelů, takže se v naší nabídce neobjeví žádné nezajímavé tričko.

Trička i mikiny

Vyvolené potisky jdou i na mikiny, takže si je můžete zakoupit i na mikině. Mikiny jsou občas potisknuté z obou stran, stejně jako některá trička. Potisky jsou mix všeho možného od parodií na filmy, známé postavy, nebo hlášky. V nabídce máme takové pecky jako tričko s potiskem Coma, což je parodie na značku Puma, akorát že šelma na tričku je obráceně. No podívejte se sami.

Potisky které svítí ve tmě

Některé potisky obsahují částečky fosforu, takže po nasvícení svítí ve tmě. Může se jednat o součást potisku, například u trička Iron Man svítí srdce obleku, kde je umístěn magnet a zdroj energie pro oblek. Jiné potisky mohou ve tmě měnit význam. Jedná se o trička s tlustou paní, nebo králíčkem zabijákem. S těmito potisky se neztratíte na žádné párty ani v žádné společnosti. Svítící potisky na tričku má totiž opravdu málokdo.

Tričko s vlastním potiskem

U nás si můžeš nechat vyrobit i tričko s vlastním potiskem. Je jedno co si na tričko dáš, my ti to tam natiskneme. Příspěvek byl publikován v rubrice Oblečení a móda se štítky. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *