Potíže s DVB-T2? Internetová televize je vyřeší

Najít spolehlivý set-top box není vůbec nic jednoduchého. Pokud se podíváte na recenze zákazníků, dost často zjistíte, že se i u těch nejlepších modelů potýkají s hojnými výpadky signálu nebo jinými obtížemi. A některé lokality ČR jsou v tomto ohledu horší než jiné.

Důvodů je mnoho – jedním z nich jsou překrývající se signály starého a nového vysílání, leckdy ještě posílené o ty ze zahraničí. Koronavirus totiž vypínání vysílačů značně zpomalil a někdejší plánovaná koordinace je tak nenávratně pryč.

Vyřešte všechno a dopřejte si ještě něco navíc

Ovšem šikovná internetová televize se s podobnými problémy nepotýká. Veškeré technické zázemí má vyřešené a vy tak můžete čerpat z jejích benefitů kdekoliv v pokryté oblasti. Hledejte takovou, která spolupracuje s mnoha lokálními techniky. Nemusíte tak čekat, až si odborníci na druhé straně republiky udělají čas. Instalace i vyřešení jakékoliv závady proběhne takřka okamžitě.

Oproti klasické televizi má však ta internetová i další výhody. Díky speciálnímu boxu ji samozřejmě přehrajete i na běžném zařízení, ovšem s mnoha funkcemi navíc:

  • zastavení a následné spuštění přehrávání,
  • sledování pořadu kdykoliv chcete,
  • nahrávání oblíbených filmů, seriálů, dokumentů či sportovních zápasů,
  • chytré přetáčení – od reklam až po neoblíbené scény.

A těšit se můžete i na chytré vyhledávání. Stačí mu napovědět a samo nabídne dostupné možnosti. Při překlikávání jednotlivými programy se můžete rovněž inspirovat tím, co sledují ostatní uživatelé, nebo si nechat doporučit vhodné pořady podle toho, na co jste se dívali dříve.

Aby nerušené zábavě nestálo opravdu nic v cestě

Háček tu může být jediný – dostatečně rychlý internet. Hledejte proto poskytovatele, který vám nabídne obojí najednou. Budete tak mít jistotu, že vaše nová televize poběží bez nejmenších zádrhelů. A to zpravidla s větším množstvím programů, než na jaké jste byli doposud zvyklí. Zjistěte více na https://www.nej.cz/.

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *