STEELTEC, partner na výrobu kvalitního zahradního nářadí

beeki / Pixabay

Hledáte obchodního partnera, který pro vás bude vyrábět zahradní či malozemědělské nářadí, nebo jiné specializované zboží z kovu? Hledáte ověřenou kvalitu? Pak pro vás máme tip v podobě společnosti STEELTEC CZ, s. r. o.

Společnost STEELTEC CZ, s. r. o. působí na trhu již od roku 1991, kdy vznikla pod názvem Gardena Třinec, tedy jako společný podnik Třinecných železáren a německé firmy Gardena Kress+Kastner. Od počátku své existence se společnost zabývala výrobou hlavně zahradního a malozemědělského nářadí a v prvních letech se kromě výroby zaměřovala i na obchodování. Následný nárůst poptávky, který vyvolal nárůst výroby, utlumil obchodování a společnost se začala naplno věnovat výrobě. Významným milníkem se pro ni stal rok 2003, kdy změnila svoji firmu na STEELTEC CZ. Důvodem bylo dát najevo cíl společnosti, tedy její zaměření se nejen na zahradní nářadí, ale na kompletní strojírenskou produkci. Jedním z posledních významných kroků společnosti bylo v roce 2007 její zařazení do struktur švédské skupiny Husquarna.

Společnost STEELTEC CZ působí více jak dvě desítky let v areálu Třineckých železáren a v současné době patří k předním společnostem ve strojírenském průmyslu nejen v rámci České republiky, ale i v rámci Evropy.

Velkosériová kovovýroba

Společnost má několik sekcí, díky kterým poskytuje pestrou škálu služeb. STEELTEC se zabývá velkosériovou strojírenskou kovovýrobou, konstrukcemi, výrobou lisovacího nářadí, dále pak lisováním, tvářením či obráběním kovů. Mezi její další služby patří robotické svařování kovů a práškové lakování. Společnost vám zajistí i montáže (kompletace). Mezi výrobní metody patří hlavně vrtání (do dřeva, zdiva, kovů, plastů či skla) či frézování, tedy obrábění rovinných nebo tvarových ploch pomocí vícebřitého nástroje.

Velkou referencí společnosti STEELTEC je skutečnost, že je výrobcem patentovaného ručního lisu na PET láhve a že vytvořila také Ecopress na plechovky.

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.