Aktuální trendy v případě garážových vrat adorují hladké plochy

Pexels / Pixabay

Vybrat správná vrata do garáže, která by odpovídala všem požadavkům na funkčnost a zároveň reflektovala současné estetické trendy, není vůbec jednoduché. Zvláště, když se v poslední době těší oblibě dokonale hladké plochy, tak ostře kontrastující s klasickým kazetovým nebo drážkovým provedením. A kdy je na místě poradit se s odborníkem?

Teď si možná říkáte, že zakoupit rolovací anebo sekční garážová vrata nemůže být tak složité. Stačí zajít do nejbližšího hobbymarketu, zakoupit jeden univerzální kousek jakž takž odpovídající rozměrům naší garáže a za jedno odpoledne máme hotovo.

Dvakrát měř a jednou vybírej vrata

Z vlastní zkušenosti však univerzální garážová vrata doporučit nemůžeme. Jsou skvělá jako nouzové řešení třeba po vichřici, která vám ta původní odnesla. Ale pokud chcete skutečně kvalitní produkt, nechte si vždy vyrobit vrata do garáže přímo na míru. Zakázková výroba již není tak finančně náročná jako dříve, své výhody si však zachovává.

Ať už hledáte garážová vrata Praha, nebo třeba Plzeň, vždy vám dovolí vybrat si ten nejlepší vzhled i požadovaný výkon. Ovládání elektrickým motorkem, dokonalé těsnění po stranách a odolnost proti nevítaným návštěvníkům jsou jen několika málo prvky, jež by kvalitní sekční či rolovací vrata měla mít.

Vybavení domu, které prověří až čas

Při výběru ideálního dodavatele pátrejte především po referencích a aktuálních kolekcích inspirovaných moderními trendy (viz hladké plochy z našeho úvodu). Skutečně kvalitní vrata totiž poznáte až po mnoha letech bezchybného provozu, s údržbou omezenou pouze na promazání a vyčištění 1× za rok.

Společnost Univers dodává na náš trh garážová vrata Plzeň a další již přes 27 let. O reference spokojených zákazníků není nouze. A potěší vás i jejich kamenné prodejny po celé ČR, kde si můžete nabízené výrobky prohlédnout na vlastní oči a vyzkoušet jejich funkčnost ve všech ohledech. Více se dozvíte na stránkách Univers.cz.

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *