Hledáte ochranu před letním sluncem? Vsaďte na kvalitní plachty!

Cítíte k létu jisté výhrady, protože si pravidelně ve svém autě připadáte jako v sauně, na zahradě najdete přívětivého stínu jen poskrovnu, a navíc si vás odevšad prohlížejí zvědavé pohledy sousedů, protože váš živý plot nestačil ještě pořádně dorůst? Šikovné stínící sítě či zakrývací plachty vám se všemi problémy elegantně pomohou!

(Téměř) univerzální řešení pro všechny potíže

Začneme třeba ochranou vašeho vozu. Ne každý má totiž to štěstí, aby mohl rodinné auto zaparkovat v zastřešeném stání. S účinky slunečních paprsků, ale také krup nebo vytrvalého deště, si však prakticky stejně dobře poradí zakrytí auta autoplachtou. Během pár minut máte hotovo a budete mít jistotu, že vás následujícího ráno vůbec nic nepřekvapí.

Bojujte mnohem více s diskomfortem na zahradě, který vám nedovolí uniknout vtíravým slunečním paprskům nebo pátravému zraku náhodných kolemjdoucích? Nemusíte investovat do žádných drahých řešení – bohatě vám postačí kvalitní stínící síť na váš plot, která vypadá ze všech úhlů skutečně skvěle, a přitom vás spolehlivě ochrání před všemi nežádoucími jevy letních měsíců. Do jejího chladivého stínu si tak klidně postavíte lehátko a budete si užívat pocitu soukromí, jež vám až dosud tak zoufale scházel.

Kde tento skvělý sortiment nakoupit?

Chcete-li si dopřát tu nejlepší kvalitu a mít jistotu, že vaši skvělí pomocníci nějakou tu sezónu vydrží, obraťte se na společnost Plachty Petr Štěpáník, působící na českém trhu už od roku 1995. Všem zákazníkům nabízí široký sortiment, v němž nechybí kvalitní zakrývací plachty, stínící sítě na ploty nebo reflexní vesty.

Důraz klade především na kvalitu materiálu, díky němuž se vám vyšší investice do tohoto vybavení rozhodně vyplatí. Zakrývací plachty jsou vyráběny na míru z těch nejkvalitnější PE vláken, stínící sítě zase dokáží zachytit až 90 % slunečního svitu. U no name výrobků z běžných hobbymarketů takové parametry rozhodně nenajdete. Jejich životnost a estetické působení se tak často počítá pouze na měsíce. Při nákupu kvalitních stínících a zakrývacích pomůcek od společnosti Plachty Petr Štěpáník se však podobných potíží bát nemusíte. Vyzkoušejte jejich kvalitu stejně jako tisíce spokojených zákazníků před vámi!

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *