Nepůsobí váš obývací pokoj útulně? Možná víme proč!

ErikaWittlieb / Pixabay

Pohodlí je někdy skryto v maličkostech, a platí to i pro psychiku. Máte dojem, že se ve svém obývacím pokoji necítíte dobře, ale netušíte proč? Zaměřte se na to, jak máte rozmístěný nábytek a zda plně vyhovuje všem vašim potřebám.

Vracíte se domů, prostíráte ke kávě, uklízíte stůl pro společenskou hru? Pokud pro vás všechny tyto situace mají společného jmenovatele „kam já si zase sednu,“ je rozhodně něco špatně. Co naplat, že je pohovka navržena pro šest lidí a zdatně jí sekundují ještě dvě křesla, a vás je v rodině jen pět. Pokud se musíte o své místo prát s cizími rameny nebo si před usednutím udělat místo odklizením povalujících se hraček, papírků či sešitů, nebudete se v pokoji nikdy cítit pohodlně.

Místo jen pro vás? Podepište si ho!

Ano, samozřejmě obrazně. Bude asi těžké vysvětlit dětem, že si ode dneška jeden z doposud volných kusů nábytku zabíráte pro sebe a navíc, stejně už bude prosezený. Větší radost vám rozhodně udělají polohovací křesla, která si můžete přizpůsobit přímo na míru. Ať už chcete sledovat televizi či se zapojit do rodinné debaty nad dominem, jen směle do toho. A proč se omezovat jen na domov?

Dopřejte si stejný komfort třeba i v kanceláři nebo v zimní zahradě. Naším tipem je rozhodně relaxační křeslo ROYAL s povrchem z odolné eko kůže, vstřícné k častému čištění i rozkošnickým dotekům. Má dostatek místa pro nohy i pohodlné opření zad a krku. Zbaví vás bolesti zad a zajistí odpočinek i po dlouhém dni plném námahy.

Dbejte i na detaily podle feng-shui

Někdy však ani ta nejlepší vychytávka nestačí, pokud z pokoje nevyzařuje celková harmonie. Podle feng-shui toho lze dosáhnout snadno – umístěním křesla, židle či pohovky do vzájemně se doplňujícího tvaru. V ideální verzi by mělo jít o kruh, případně osmiúhelník. Jeho ústřední bod pak obvykle reprezentují stolky v mnoha podobách.

A kde zakoupit skutečně kvalitní a moderní nábytek? Pohovky, konferenční křesla či křesla na Atan.cz vás potěší svým provedením, cenou i příznivým termínem dodání. Najdete tu také zařízení do ložnice, kuchyně nebo třeba předsíně. Stačí si jen vybrat!

Nechte se inspirovat...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *