Vaginální mapování pomáhá ženám zbavit se fyzických i psychických zranění v intimní oblasti

Vaginální mapování je velmi účinnou metodou, která léčí psychická i fyzická zranění v intimní oblasti. Díky této metodě ženy poznávají samy sebe, zbavují se bolesti i napětí při milování a do sexuálního života vnáší potěšení a hloubku.

Mnoho žen si prožilo traumata, která zůstala uložena v intimní oblasti. Důsledkem jsou bolesti při milování či nepříjemné pocity spojené s prožíváním sexu a možná i intimity jako takové. Díky vaginálnímu mapování ženy tyto těžkosti rozpustí, navážou hlubší vztah se svým tělem, zlepší komunikaci v intimní oblasti a naučí se přijímat potěšení.

Vaginální mapování je dotykovou technikou a je součástí Sexological Bodywork (sexuologická práce s tělem). Stěžejní součástí je masírování konkrétních bodů v oblasti vaginy s tím, že je mapována její citlivost. Vychází z vědeckých poznatků, které říkají, že si tělo ukládá příjemné i bolestivé prožitky v buněčné paměti. Podle teorie o receptivitě vaginy je tato ženská citlivá část těla místem, které je velmi náchylné na nepříjemné zkušenosti, a to nejen v intimitě. Její „otevřenost“ je silně spjata s psychickou i fyzickou pohodou.

„Z prvních sezení vůbec nemusíte mít strach. Zkušený Sexological Bodyworker si nejdříve ověří, zda je pro vás tato metoda vhodná. Zpravidla začínáme fyzickým či dechovým cvičením nebo mapováním těla. K samotným dotykům v oblasti vaginy dochází až ve chvíli, kdy na ně budete připravena. Často až na dalších sezeních. Předpokladem úspěšné spolupráce je vaše pozitivní zkušenost,“ říká lektorka a terapeutka Mgr. Lucie Sitařová, CSB.

V souvislosti s vaginálním mapováním je nutno zmínit, že se nejedná o erotickou službu. Jde o velmi citlivou techniku, která zbavuje ženy traumat ze sexuálního života a uvolňuje stažení, přecitlivělost nebo necitlivost v intimní oblasti, které způsobují nepříjemné intimní zážitky v minulosti, špatně zahojené jizvy po porodu nebo chirurgických zákrocích. Není třeba se čehokoliv obávat nebo se stydět. Zbavte se i vy nepříjemných traumat a vneste do svého sexuálního života potěšení a hloubku.

Vzhledem k tomu, že se jedná o metodu, u které je velmi důležitý správný průběh, doporučujeme vaginální mapování absolvovat u zkušeného Sexological Bodyworkera.

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *