Chcete jíst zdravě? Nabídka obchodů vám příliš vstříc nevychází

Aktuálním nejžhavějším dietním hitem jsou proteiny. Právě proto se v obchodech objevují mléčné výrobky, ale i müsli tyčinky nebo čokolády s velkými nápisy hlásajícími PROTEIN, či dokonce HIGH PROTEIN. Bohužel nedávné testy prokázaly, že většina z nich obsahuje proteinů navíc jen minimum, nebo jsou dokonce méně výživné než jejich běžné verze.

Sestavit pak jídelníček na celý týden či ještě déle nebývá právě jednoduché. Pokud  i vy hledáte nějakou berličku, jež by vám pomohla udržovat rovnováhu mezi správným jídelníčkem a vaším drahocenným volným časem, může být pro vás dobrým tipem krabičková dieta.

Chutná inspirace, která za vámi dorazí třeba i do práce

První výhodou jsou zejména vyvážené porce a chutné recepty. Dejte si ovšem pozor, aby společnost, kterou si pro své první seznámení s krabičkovou dietou vyberete, úzce spolupracovala se zkušenými výživovými odborníky a nutričními terapeuty.

Hledejte také co nejširší možnosti závozu. Je rozhodně příjemné nechat si do kanceláře doručit jako dopolední svačinku vychlazenou pomazánku s pořádnou porcí zeleniny, jejíž příprava vás nebude stát ani minutu. Čerstvé, chutné a zdravé – tedy přesně takové, jaké by mělo jídlo být.

Pět vyvážených jídel každý den

Mezi další kritéria, jež je nutné si pohlídat, patří především doprava zdarma a četnost závozu – ty nejlepší společnosti, třeba Chutnadieta.cz, zaváží svým zákazníkům jídlo i dvakrát denně. Vyhnete se tak dlouhému skladování potravin, z nichž ještě před konzumací vyprchá řada důležitých živin.

Tato krabičková dieta Praha provádí závozy každý den (včetně víkendu, budete-li chtít) a na první objednávku navíc nabízí 100 Kč slevu. Součástí jídelníčku jsou kromě vždy čerstvých surovin také oblíbené fresh nápoje. A nabídku jídel lze sestavit i jako redukční, reflektující individuální požadavky mužů i žen. Podívejte se na aktuální jídelníček na webových stránkách a zjistěte, co chutného můžete k obědu či svačině získat třeba už zítra!

dbreen / Pixabay

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *