Hotel York v Plzni nabídne skvělé ubytování i moderní kuchyni

spamiky / Pixabay

Hledáte zajímavé ubytování v Plzni, jež by vám poskytlo perfektní základnu pro vaše výlety po okolí? Hledáte takový hotel, pro který není problémem ani pozdní příjezd nebo třeba ubytování domácích mazlíčků? Nechte se pozvat do tříhvězdičkového hotelu York v Křimicích.

Tento hotel Plzeň najdete v obci Křimice zhruba pět kilometrů od rušné Plzně. Úředně však pod město patří, takže si můžete vychutnat všechny výhody ubytování ve městě, doplněné ovšem příjemnou atmosférou venkova. Na své si přijdou obchodní cestující, ale třeba i rodiny s dětmi či velké skupiny výletníků.

Mnoho služeb zdarma

O tom, že York hotel v Plzni zaručeně patří mezi nejlepší hotely v okolí, vás přesvědčí především množství příjemných detailů. Komfortní ubytování s televizí je dnes již v podobných zařízeních standardem. Ovšem opravdu dlouhé postele a internet nebo parkování zdarma na celodenně hlídaném parkovišti už tak samozřejmě není.

Kvalitní zázemí, které vám umožní zazářit

Hotel York v Plzni nabízí svým návštěvníkům komfort celkem 31 moderně a elegantně zařízených standardních pokojů, oceněných hned třemi hvězdičkami. Nabízí výhledy do ulice i na okolí blízkého zámeckého areálu. Stačí si vybrat ubytování podle vašeho gusta.

Ranní pohodu si vychutnáte nad šálkem lahodné kávy ve společnosti aktuálního denního tisku a zatoužíte-li po včasném (nebo naopak pozdním) občerstvení, můžete se zastavit na lahodné menu v restauraci s perfektní provozní dobou 7:00 až 23:00. Nabízí rovněž salonek s kapacitou 80 míst pro pořádání firemních i soukromých akcí. Samozřejmostí je připojení na audiovizuální techniku i bezbariérový přístup do restaurace i salonku.

A aby bylo toto zajímavé ubytování v Plzni ještě lepší, můžete si sem přivést i svého mazlíčka. Pobyt psů všech ras je povolen a bulteriéři mají ubytování dokonce zdarma! Recepce pak nabízí i směnárenské služby a 24 hodinový provoz, takže ubytovat se tu můžete opravdu kdykoliv.

Hotel York v Plzni nabídne skvělé ubytování i moderní kuchyni

Engin_Akyurt / Pixabay

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *