Tip na vánoční dárek – stavebnice Lego City stále letí

Bru-nO / Pixabay

Ti, kteří chtějí svým dětem opravdu skvělé hračky, které budou rozvíjet také jejich manuální schopnosti a logické uvažování, se mohou určitě spolehnout na stavebnici Lego. Ta nabízí vynikající možnosti, jak se dětem zavděčit. Lego je ve světě hraček doslova stěžejním pojmem, jelikož se jedná o stavebnici, která je vynikající hlavně díky své obrovské variabilitě. Lego je schopno představovat v podstatě naprosto všechno, co charakterizuje lidský život jako takový.

Nejrůznější varianty Lega

Když bychom se měli pozastavit u různých variant Lega, tak by bylo ideální začít u stavebnice Lego Duplo, která je určena těm nejmenším dětem. Tato stavebnice je rozpoznatelná prakticky na první pohled, jelikož jednotlivé kostky tohoto Lega jsou typicky velká, takže s nimi mohou zacházet i nejmenší děti a riziko jakéhokoli spolknutí jednotlivých částí je minimální. Ze stavebnic Lega určených pro starší děti je třeba jmenovat například stavebnici Lego Star Wars, jež je určena především fanouškům stejnojmenné vesmírné ságy slavného režiséra George Lucase.

Lego jako ideální hračka

Hodně moderní variantou mezi stavebnice mi Lego je Lego City. Jedná se o Lego, které symbolizuje život ve městě. Typické jsou například různé prostředky hromadné dopravy, jichž užívají lidé ve větších městech prakticky denně. Skvělé je také Lego City, které symbolizuje hasičskou stanici. Malí hasiči u takovéto stavebnice vydrží dlouhé hodiny. Jmenovat bychom ovšem měli také Lego City Farma, které je ideální zejména pro děti, které si chtějí pohrát s různými domácími zvířátky a také stroji, které se používají na farmě.

Určitě je možné brát také varianty s dopravními křižovatkami. Ty lze poté bez problémů doplňovat různými dopravními prostředky a v podstatě vším vybavením, které k silnici jako takové patří. Na mysli máme například semafory a jiné dopravní značení.

Tip na vánoční dárek - stavebnice Lego City stále letí

Tip na vánoční dárek – stavebnice Lego City stále letí

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..