Jak při obchodování s nemovitostmi myslet opravdu na všechno? Pomůže vám realitní portál CINCINK

Nezáleží na tom, zda právě prodáváte chatu po babičce, nebo plánujete koupit byt v samém centru Prahy. Právní služby jsou pokaždé stejně komplikované, technická inspekce nemovitosti nezbytná a samozřejmě je ve hře třeba i bezpečí vašich peněz.

Není lehké se ve všech těch pojmech a povinnostech vyznat. A právě proto je tu zbrusu nový realitní portál CINCINK se silným garantem v podobě Komerční banky. A jaká je jeho největší přednost? Právě ona požadovaná koncentrace všech důležitých služeb a poraden na jednom místě. Ať už vás zajímá cokoli, tady to určitě najdete.

Inzerce zdarma a další výhody

Za vystavení nemovitosti na stránkách nic neplatíte a pokud budete mít zájem, můžete svůj inzerát zvýhodnit mnoha různými ověřenými způsoby. Ve hře je třeba profesionální nafocení bytu, kvalitní textace prodejního inzerátu, přehledný 3D plánek nemovitosti či žádaná vizualizace interiéru. Uvidíte, že pokud vyjdete potenciálním zájemcům vstříc, začnou se brzy ozývat. A podobně pestrou paletu služeb tu najdou i ti, kteří by rádi své nové bydlení naopak koupili.

Pomohou například s prověřením technického stavu nemovitosti

Hypotéka je závazkem na mnoho let, takže při jejím výběru určitě není dobré tzv. šlápnout vedle. Pomoci vám může například technická inspekce nemovitosti, jež dokáže najít i na první pohled skryté problémy. Zjistíte tak, kolik by vás stála rekonstrukce, dostanete do ruky argumenty pro možné snížení prodejní ceny a budete se v neposlední řadě moci kvalifikovaně rozhodnout, zda do koupě půjdete, nebo ne.

Sjednání hypotéky s maximální bezpečností

Jen málokdo si může dovolit financovat koupi z vlastních zdrojů. Odhad ceny nemovitosti vám dá poměrně dobrou představu o tom, kolik peněz budete potřebovat, ovšem nesmíte zapomínat ani na nejrůznější poplatky, jež se k převodu nemovitosti nerozlučně váží. Dopředu je však těžké odhadnout, kolik budete splácet a jak dlouho to bude třeba. Právě proto je na portálu CINCINK dostupná i hypoteční kalkulačka online. Stačí vyplnit potřebné údaje a nechat si vše spočítat.

Jak zaplatit? Předejděte možným problémům díky profesionální službě

Je lepší převést peníze předtím, nebo až poté, co dojde k přepisu nemovitosti? Odpověď není jednoznačná a ne vždy je možné se dohodnout na kompromisu. Pomoci vám může profesionální úschova peněz. Stačí dohodnutou částku složit v bance a získat potvrzení. A máte v ruce vše, co potřebujete pro další jednání a podpisy smluv. Nestane se tak, že své peníze ani nemovitost už nikdy neuvidíte.

A kam dál? Hodit by se třeba mohl daňový poradce i šikovné tipy jak cenu nemovitosti snížit (při koupi) nebo naopak zvýšit (při prodeji). To všechno a ještě mnohem víc vám prozradí špičkoví odborníci na CINCINK.cz. Stačí kliknout a vyrazit na svou cestu za realitami s maximálně profesionálním zázemím.

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *